DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 20892641.15413%
Balıkesir
14°

KAPALI

04:36

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
2024 YILI BURÇ YORUMLARI

2024 YILI BURÇ YORUMLARI

ABONE OL
Ocak 1, 2024 15:14
2024 YILI BURÇ YORUMLARI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

YÜKSELEN KOÇ VE KOÇ BURCU

2024 yılında kendi sınırlarınızı keşfedeceğiniz bir yenilenme süreci sizlerle. Eskiyen ya da artık size fayda sağlamadığı hissettiğiniz konu ve olaylardan uzaklaşarak beklentilerinizi gerçekleştirmek adına kararlar alabileceksiniz. Öngöremediğiniz birçok konuda yaşayacağınız aydınlanmalar kendi yeteneklerinizi fark etmenizi ve güçlü başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Mücadele gücünüz artarken, girişimci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Evlenmek isteyenler için adımlar atabileceği etkilerle birlikte iş hayatınızı düzene koymak adına planlamalar gündeminize gelebilir. Yenilenerek güçlenme ve yeni başlangıçlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

 

YÜKSELEN BOĞA VE BOĞA BURCU

2024 yılında kendinizle ilgili aldığınız kararların, beklentilerinizin, planlamalarınızın ve ilişkilerinizin ön planda olduğu gelişmeler sizlerle. Yılın ikinci yarısından itibaren finansal kazanımlar elde edebileceğiniz mali açılan şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yeteneklerinizi geliştirmek istediğiniz konularda adımlar atarken kendi gücünüzü test ettiğiniz değişimler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili planlamalar ve kalıcı değişiklikler gündeminize gelebilir. Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için attığınız adımlar mali açıdan kazanımlar ve öz güveninizle ilgili tamamlanmalar yaşatabilir. Arkadaşlıklarınız ve sosyal çevrenizle ilgili büyüme, hedeflerinizle ilgili umutlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER BURCU

2024 yılında birçok açıdan desteklendiğinizi hissedeceğiniz şans ve fırsatları değerlendirebilmeniz halinde güzel kazanımlar elde edebileceğiniz gelişmeler sizlerle. Kendinizi geliştirmek adına planlamalar ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlarken, yabancı bir dil öğrenmek isteyebilirsiniz. Yükseköğretim ve yurt dışı ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Anlaşmalar ve ticari faaliyetlerle ilgili gelişmelerle birlikte daha fazla sorumluluk alarak işlerinizi ve kariyer hedeflerinizi büyütmek isteyebilirsiniz. İş yerindeki statünüz artarken mali açıdan güçlenebilirsiniz. Karşı koyamadığımız ilerlemeler kaydedebileceğiniz kadersel gelişmeler vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN YENGEÇ VE YENGEÇ BURCU

2024 yılında maddi durumunuzla ilgili değişiklikler, kredileriniz, borçlarınız, alacaklarınız ve ödemelerinizle ilgili gelişmeler sizlerle. Yeni ortaklıklar ve yatırımlara adım atarken ev alım satımı, nafaka ve miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Taşınma, yer ve iş değişikliği gibi konular gündeminize gelebilir, arkadaşlıklarınız ve sosyal çevrenizle ilgili büyüme sağlayabilirsiniz. Ruhani alanlara ve kendi içinize yönelebileceğiniz, şifa arayışlarında olacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. İlahi adalet beklentileriniz ve devam eden mahkemelerinizle ilgili sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Hedef ve beklentilerinizle ilgili olumlu gelişmeler vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN ASLAN VE ASLAN BURCU

2024 yılında evliliğiniz, ortaklıklarınız ve birlikteliklerinizle ilgili gelişmeler sizlerle. İlişkilerinizde sizi zorlayan koşullarla ilgili farkındalıklar yaşayarak yeni kararlar alabileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Beklentilerinizi karşılamayan, sizi zorlayan kişi ve olaylarla ilgili hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Mücadele etme isteğiniz ve kararlılığınız artarken sağlığınızı ilgilendiren konulara dikkat etmeniz gerekebilir. İş değişikliği yapmak ve kariyerini ilerletmek isteyenler için var olan destekleyici etkilerle birlikte bu konularda sorumluluklarınız artabilir. Arkadaşlıklarınız ve sosyal çevrenizle ilgili büyüme, hedeflerinizle ilgili umutlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN BAŞAK VE BAŞAK BURCU

2024 yılında iş hayatınız, günlük yaşantınız, sağlığınızı ilgilendiren konularla ilgili yenilikler ve gelişmeler sizlerle. Çalışma ortamınız ve günlük yaşantınızla ilgili değişiklikler yapmanız ve kararlar almanız sizi yeni başlangıçlara götürebilir. Sağlığınıza ve bedeninize gereken özeni göstermek adına planlamalar yaparak yenilenme sürecine girmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı, uzak yolculuklarınız ve adalet beklediğiniz konularda olumlu gelişmeler yaşarken kariyerinizi bir üst seviyeye götürmek adına planlamalar yapabilir, işinizi ve hedeflerinizi büyütebilirsiniz. Birlikteliklerinizle ilgili sizi zorlayan ve kısıtlayan durumlarla mücadele etmeniz gerekirken evlenmek isteyenler bu konuda adımlar atabilirler. Yenilikler ve başlangıçlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN TERAZİ VE TERAZİ BURCU

2024 yılında istekleriniz, yetenekleriniz, keyif aldığınız konular, çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili gelişmeler sizlerle. Bebek sahibi olmak isteyenler bu konuda olumlu haberler alabilirler. Özellikle aşk hayatınız ve hayata bakışınızla ilgili derinliğiniz artarken beklentilerinizde değişebilir. Kendi gücünüzü ve yeteneklerinizi fark ederek bu konularda harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı ve uzak yolculuklarınız gündeminize gelirken yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. İlahi adalet beklentileriniz ve devam eden mahkemelerinizle ilgili sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili artık değişmesi gereken ve sizi mutlu etmeyen konularda kararlar alabilirsiniz. Yenilenerek güçlenme ve yeni başlangıçlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN AKREP VE AKREP BURCU

2024 yılında aileniz, gayrimenkulleriniz, eviniz, taşınma konuları ve ebeveynlerinizle ilgili gelişmeler sizlerle. Taşınma, yer değişikliği, gayrimenkul ve arsa alım satımı gibi konular gündeminize gelebilir. Anne ve babanız, evinizle ilgili sorumluluklarınız artarken kariyer değişiklikleri yapmak isteyebilirsiniz. Sizi zorlayan etkilere karşı verdiğiniz mücadelede risk içeren durumlardan uzak durmanız gerekiyor. Ortaklıklarınızla ilgili olumlu kazanımlar yaşarken aşk hayatınızla ilgili sizi zorlayan, çocuklarınızla ilgili sorumluluk almanız gereken durumlar gündeminize gelebilir. Yeteneklerinizi ortaya koymakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Maddi ve finansal konularda olumlu kazanımlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN YAY VE YAY BURCU

2024 yılında yakınlarınız, kardeşleriniz, ticaret hayatınız, eğitimler, anlaşmalar ve imzalarla ilgili gelişmeler sizlerle. Bu konularda planlamalar yaparak yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Gayrimenkul, arsa alım satımı gibi konularda gelişmeler söz konusu olabilir. Eviniz, aileniz ve ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Yakınlarınızla ilgili konular gündeminize gelirken sosyal çevrenizi değiştirmek isteyebilir, arkadaşlıklarınızla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına atacağınız adımlar ve planlamalarınız hayata dair bakış açınızı değiştirebilir. Birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili yenilikler ve başlangıçlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN OĞLAK VE OĞLAK BURCU

2024 yılında mali durumunuz, parasal kaynaklarınız, sağlığınız ve yeteneklerinizle ilgili gelişmeler sizlerle. Uzun zamandır yorulduğunuz konularla ilgili mücadelenizin sonlanacağı bir dönem sizleri bekliyor. Güçlenerek çıktığınız mücadeleler nedeniyle özgüveniniz arttığını hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili yaşayabileceğiniz olumlu gelişmelerle birlikte bebek sahibi olmak isteyenler için destekleyici etkiler söz konusu. İş hayatınız ve günlük yaşantınızla ilgili değişiklikler gündeminize gelirken sorumluluklarınız artabilir. Ticari konularda ve eğitim hayatınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda değişen ve dönüşen konularınızla ilgili yeni başlangıçlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN KOVA VE KOVA BURCU

2024 yılında kendinizle ilgili kararlar ve yaptığınız planlamalar sizlerle. Kendinizle ilgili farkındalıkların gündeminize geleceği durumlar nedeniyle işiniz, kariyeriniz ve birlikteliklerinizle ilgili kararlar ve yenilikler gündeminize gelebilir. Size fayda sağlayamayan konularla ilgili yol ayrımlarına gidebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili yaşayacağınız olumlu gelişmelerle birlikte yeni birlikteliklere başlayabilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili fırsatlar yakalanabileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Mali ve parasal konularınızla ilgili gelir ve gider durumunuzu dengelemeniz, sağlığınıza özen göstermeniz gereken etkiler söz konusu olabilir. Yenilikler ve dönüşümler vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

YÜKSELEN BALIK VE BALIK BURCU

2024 yılında istek ve beklentilerinizi fark ederek dönüşümler yaşayabileceğiniz gelişmeler sizlerle. Kendi içinize yönelerek var olan yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir, sizi üzen konularla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul, arsa alım satımı ve taşınma gibi konularda gelişmeler söz konusu olabilir. Eviniz, aileniz ve ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Hayatınızla ilgili aldığınız sorumluluklar ilişkilerinizde ve hedeflerinizde gerçekçi ve ciddi olduğunuz etkileri beraberinde getirebilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar nedeniyle hayatın akışında kalmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına planlamalar ve yeni başlangıçlar vadeden 2024 yılının hayatınıza güzellik getirmesini diliyorum.

İnstagram @astrologgulsah

YAZAR: Astrolog Gülşah A.

” Onlar 2024′ Herkesten Önce Girdi “

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.