DOLAR 32,5167 0.2%
EURO 34,8583 0.31%
ALTIN 2.465,730,18
BITCOIN 1998337-3.1967%
Balıkesir
20°

HAFİF YAĞMUR

04:40

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık Burç Yorumları ( 25 Aralık-31 Aralık 2023 Haftası )

Haftalık Burç Yorumları ( 25 Aralık-31 Aralık 2023 Haftası )

ABONE OL
Aralık 25, 2023 12:07
Haftalık Burç Yorumları ( 25 Aralık-31 Aralık 2023 Haftası )
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftaya Ay ikizler burcunda giriş yapıyor olacağız. Yarım kalan ve planlanarak tamamlanması gereken konularda b GBizleri harekete geçiren durumlar nedeniyle yaşadıklarımızla ilgili gereken sabrı ve toleransı göstermekte zorlanabiliriz. Aceleci olduğumuz ve agresyon içeren yaklaşımlarımız hata yapmamıza, kaza ve yaralanmalara açık olduğumuz durumlara sebebiyet verebilir. İletişimimiz artarken, yanlış anlaşılmalara neden olabilecek gergin durumlar yaşayabiliriz. Karşımıza geçerek bizimle mücadele etmek isteyen kişilere karşı dikkatli olmamız gereken durumlar söz konusu olabilir. Yaşayabileceğimiz duygusal iniş çıkışlara ve huzursuz durumlara karşı dengemizi koruyabilmemiz faydamıza olacaktır.

“Yengeç Burcunda Dolunay”

27.12.2023 günü saat:03:33’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay karşımıza çıkan fırsatların olumlu kazanımlarını elde edebilmemizi sağlayabilecek güçte gerçekleşiyor. Dolunay’ ın 28.10.2023 tarihinde gerçekleşen Ay Tutulması derecesinde olması maddi manevi değerlerimizle sınandığımız, güven problemleri yaşadığımız, parasal ve bedenimizle ilgili konularda sonlanmalar yaşatırken değerlendirebilmemiz halinde birçok açıdan faydamıza olabilecek başlangıçlar yapabileceğimiz etkiler barındırıyor.
Evimiz, ailemiz, maddi manevi değerlerimiz ve kariyerimizle ilgili konularda yaşayabileceğimiz gelişmelerle birlikte iş ve kariyer değişiklikleri yapabilir, ciddi ilişkilere adım atabiliriz. Güneş’ in Jüpiter’ le, Venüs’ün Neptün’le yaptığı olumlu açı artık bize fayda sağlamadığını düşündüğümüz konuları geride bırakmamızı, karşımıza çıkan şans ve fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek olumlu kazanımlar elde etmemizi sağlayabilir.
Haftanın hepimize güzellikler getirmesini dilerim.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu
Aileniz, gayrimenkulleriniz, eviniz, taşınma konuları ve ebeveynleriniz gündeminizde. Sorumluklarınız artarken kendinizi gergin hissedebilir, sizi engelleyerek sınayan olay ve kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tamamlanması gereken işlerinizle ilgili kolaylıklar yaşarken, resmi iş ve işlemlerinizle ilgili olumlu durumlar gerçekleşebilir. İletişim, eğitim, resmi evraklarınız ve kardeşlerinizle ilgili konularda harekete geçmeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haberleri alabileceğiniz ve yolculuklar yapabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Yakınlarınız, kardeşleriniz, ticaret hayatınız, eğitimler, anlaşmalar ve imzalar gündeminizde. Bu konularda planlamalar yaparak yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. İlişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili sorunlarınızın şifaya ve çözüme ulaşabileceği, kendinizi duygusal ve hassas hissedebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Anne ve babanızla ilgili mutlu olacağınız konular, sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşam enerjiniz artarken kendinizi güçlü hissedebileceğiniz, şans ve fırsatların sizden yana olduğu etkiler altındasınız.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Maddi durumunuz, borçlarınız, alacaklarınız ve ödemelerinizle ilgili konular gündeminizde. Yeni ortaklıklara adım atarak yatırım, nafaka ve miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili zorlanmalar ve gerginlikler söz konusu olabilir. Tamamlanması gereken resmi işlemleriniz ve çözmeniz gereken durumlarınızla ilgili harekete geçebilir, kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Sözlerinize ve iletişim dilinize dikkat etmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Kendinizle ilgili kararlar, sağlığınız, istek ve beklentileriniz gündeminizde. Yaşayabileceğiniz farkındalıklarla birlikte var olan sorunlarınızın çözüme odaklı adımlar atarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili sizi destekleyen olumlu durumlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz durumlarla birlikte yaşadığınız farkındalıklarla ilgili duygusallıklar yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan şans ve fırsatları değerlendirmeniz geeken etkiler altıntasınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Kontrol edemediğiniz durumlar, bilinçaltınıza ittiğiniz konular gündeminizde. Sizden saklanmış durum ve olayları öğrenebilir bu konularda yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. İstek ve beklentilerinizle ilgili sizi destekleyen gelişmeler yaşarken sağılığınızı ilgilendiren konularda şifa arayışları içerisine girebilirsiniz. Geçmişte kalan ve tamamlanması gereken işlerinizle ilgili gerçekleşebilecek kolaylıklarla birlikte resmi iş ve işlemlerinizle ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz.İnzivaya çekilerek düşünmek, tatile çıkarak dinlenmek isteyebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Girdiğiniz sosyal ortamlar, arkadaş gruplarınız, ileriye dönük hedefleriniz gündeminizde. Aileniz, kardeşleriniz ve sorumluluklarınızla ilgili tamamlanması gereken konular ortaya çıkarak sizi yorabilir. Bu konularda planlamalar yaparak yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişiler hayatınıza dahil olabilir. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili olumlu güzel gelişmeler yaşayarak haberler alabilirsiniz. Hayattan keyif almaya yöneldiğiniz duygu durumları ile şans ve fırsatların sizden yana olduğu etkiler altındasınız.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Kariyeriniz, projeleriniz, hedefleriniz gündeminizde. Bu konularda planlamalar yaparak yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Aileniz ve kariyerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Yaşadığınız farkındalıklar sizi yorarken, kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Mali konularda sizi destekleyen olumlu durumlar söz konusu olabilir. İlişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili sorunlarınızın şifaya ve çözüme ulaşabileceği, kendinizi duygusal ve hassas hissedebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Eğitim hayatınız, yurtdışı ile ilgili konular, uzak yolculuklarınız, beklediğiniz belgeler, varsa mahkemelerinizle ilgili durumlar gündeminizde. Beklediğiniz mahkeme sonuçlarınızla ilgili ya da ilahi adaletin tecelli etmesini istediğiniz konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili sorunlarınızın şifaya ve çözüme ulaşabileceği, kendinizi duygusal ve hassas hissedebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Ortaklıklarınızın, yatırımlarınız, nafaka ve miras konuları gündeminizde. Maddi durumunuz, borçlarınız, alacaklarınız ve ödemelerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geriye yönelik tamamlanması gereken iş ve işlemlerinizle ilgili durumlar gerçekleşebilir. İletişim, eğitim, ticaret, resmi evraklarınız ve kardeşlerinizle ilgili konularda harekete geçmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Harekete geçmeniz ve enerji harcamanız gereken konular nedeniyle kendinizi gergin ve huzursuz hissedebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Evliliğiniz, ortaklıklarınız ve birliktelikleriniz gündeminizde. Bu konularda farkındalıklar yaşayarak ilişkilerinizi daha ileriye taşımaya yönelik adımlar atabilirsiniz. Var olan sorunlarınızı çözmek isteyerek bu yönde adımlar atabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Evlilik kararı almak ve yeni ortaklıklar kurmak isteyenler için destekleyici durumlar söz konusu olabilir. Yaşam enerjiniz artarken sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayattan keyif almaya yöneldiğiniz duygu durumları ile şans ve fırsatların sizden yana olduğu etkiler altındasınız.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

İş hayatınız, günlük yaşantınız, sağlığınızı ilgilendiren konular gündeminizde. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek isteyebilir, çalışma ortamınız ve günlük yaşantınızla ilgili konularda yenilikler yapabilirsiniz. Sağlığınız ve beslenme alışkanlıklarınızla ilgili farkındalıklarla birlikte diyet ya da spora başlayabilir kötü alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Geçmişte kalmış ve tamamlanması gereken iş ve işlemlerinizle ilgili sizi destekleyen etkiler altındasınız.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

İstekleriniz, yetenekleriniz, keyif aldığınız konular, çocuklarınız ve aşk hayatınız gündeminizde. Birliktelikleriniz ve sevdiklerinizle ilgili konularında istek ve beklentileriniz artarken aşk hayatınızla ilgili yeni ve kalıcı başlangıçlar yapabilirsiniz. Ertelediğiniz ve görmezden geldiğiniz konularda planlamalar yapmak ve harekete geçmek zorunda kaldığınız durumlarla karşılaşmanız gergin ve huzursuz hissetmenize sebep olabilir. Hayattan keyif almaya yöneldiğiniz duygu durumları ile karşınıza çıkan şans ve fırsatları değerlendirmeniz gereken etkiler altındasınız.

İnstagram @astrologgulsah
Astrolog Gülşah A.

“Taner Taşkın İle Yollar Ayrıldı “

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.