DOLAR 32,2406 0.18%
EURO 34,9972 0.42%
ALTIN 2.420,500,45
BITCOIN 21953650.25673%
Balıkesir
21°

PARÇALI BULUTLU

20:32

AKŞAMA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık burç yorumları (25 Eylül-01 Ekim 2023)

Haftalık burç yorumları (25 Eylül-01 Ekim 2023)

ABONE OL
Eylül 25, 2023 09:52
Haftalık burç yorumları (25 Eylül-01 Ekim 2023)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

25 Eylül-01 Ekim 2023 Haftası

Haftaya Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile giriş yapıyoruz. Öncelikle tüm terazi burçlarının doğum günlerini kutluyorum. Terazi burcu uyumun, eşitliğin, hukuk, ahlak, adalet, bilim ve sanatın burcudur. Birlikte olmayı, birlikte olurken karşılaşılan zorluklara karşı gösterdiğimiz çabayı anlatır. Denge içindeki dengesizliği, dengesizliğin içindeki dengeyi yaşatırken belli standartlara bağlı kalmak zorunda olduğumuz dualite ve ikililiği hatırlatır. Güneş’in Terazi burcunda ki seyrinde birlikteliklerimiz, ikili ilişkilerimiz, ortaklıklarımız ve ticaret hayatımızla ilgili önemsediğimiz birçok konunun gerçek değerini farkedebilir, bu yönde kararlar alabiliriz. Adalet konularında varsa aradığımız adaleti ve beklediğimiz sonuçları elde edebilir, güzelliğe daha çok önem vererek sanatsal konularla uğraşmak isteyebiliriz. Güneşin Terazi burcuna geçişi nedeniyle Koç, Yengeç ve Oğlak burçları için mücadele gerektiren bir zaman dilimi başlarken Kova ve İkizler burçları için olumlu etkiler alacakları bir dönem olacaktır.

Güneş ve Ay Uyumlu Açısı

Haftaya Güneş ve Ay uyumlu açısı ile başlıyoruz, Birçok konuda şanslı başlangıçlar yapabileceğimiz etkilerle birlikte aldığımız kararlarda ve yaptığımız planlamalarla ilgili bizi destekleyen ve işimizi kolaylaştıran durumlar yaşayabiliriz.

Merkür ve Jüpiter Uyumlu Açısı

Geriye dönük konuların tamamlanması ve alacağımız doğru kararların yanı sıra yarım kalan konuların tamamlanarak çözüme ulaşması, parasal konularla ilgili yapılandırmalar, iletişim kaynaklı sorunların çözüme ulaşması, anlaşmalar ve kararların yeniden düzenlenmesi gibi etkilerle karşılaşabiliriz.

29 Eylül 2023 günü saat:12.58’ de Koç borcunda gerçekleşecek olan Dolunay bizler için aile ve kariyerimize yönelik farkındalıklar yaşamamıza ve planlamalar yapmamıza sebep olabilir. Dolunay yöneticisi olan Mars’ın Chiron karşıtlığının devam etmesi ve Güney Ay Düğümü ile kavuşumu nedeniyle sağlığımıza, ikili ilişkilerimize, birlikteliklerimize ve davranışlarımıza dikkat etmemiz gereken etkiler altında olacağız.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Birliktelikleriniz ve ilişkilerinizle ilgili farkındalıklar ve mücadele gerektiren durumlar gündeminizde. İş hayatınız ve maddi durumunuzla ilgili yaşayabileceğiniz olumlu gelişmelerle birlikte borçlarınızı yapılandırmanız ve parasal kaynaklarınızı arttırmanız söz konusu olabilir. Sizi destekleyen birçok etkinin yanı sıra aşk hayatınızın hareketleneceği gelişmelere yaşayabilirsiniz. Sizi üzen ya da yoran konularda harekete geçerken kontrollü davranmanız ve yapıcı çözümler üretmeniz gereken etkiler altında olacaksınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Sizi üzen ve yoran konularla alakalı yüzleşmelerle birlikte sağlığınızla ilgili yaşayabileceğiniz farkındalıklar ve mücadele gerektiren durumlar gündeminizde. Özellikle kariyeriniz ve günlük hayatınıza düzen getirmek adına atacağınız adımlarda olumlu ve destekleyici durumlarla birlikte ertelediğiniz konularda harekete geçmeniz gerekebilir. Yaratıcılığınızı ön plana çıkaracağınız, isteklerinize ve kendinize odaklı olacağınız etkiler altındasınız.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Aşk hayatınız, yaratıcılığınız, hayattan keyif aldığınız alanlarla ilgili yaşayabileceğiniz farkındalıklar ve mücadele gerektiren durumlar gündeminizde. Kendinizi umutlarınızın ve hayallerinizin peşinde gitmek isterken bulabilir ve bu konularda sizi destekleyen olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Uyum ve dengeyi yakalamanız halinde aşk hayatınız ve birlikteliklerinizle ilgili sizi mutlu edebilecek gelişmelerin yanı sıra ailevi konularda kararlar almanızı gerektirebilecek etkiler altındasınız.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Aileniz, eviniz, kariyeriniz, hedeflerinizle ilgili zorlanmalar ve farkındalıklar gündeminizde. Sağlığınızı ilgilendiren konularda ve duygusal olarak kendinizi hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. Parasal ve mali konularla ilgili planlamalar yapmak, yeni hedefler belirleyerek çözümler üretmek isteyebilirsiniz. Anlaşmalarınız ve uzun vadeli yatırımlarınızla ile ilgili kalıcı kararlar alabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Uzak yolculuklarınız, adalet arayışınız ve hukuki süreçlerinizle ilgili yaşayabileceğiniz farkındalıklar ve zorlanmalar gündeminizde. Birlikteliklerinizle ilgili sizi zorlayan durumlara karşılık uyum ve dengede kalmanız gerekebilir. Kendinizi düşünerek kararlar almak istemeniz, korkularınızla yüzleşmeniz nedeniyle duygusal anlamda zorlanmalar ve duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizin ve beklentilerinizin sizi yorabileceği etkiler altındasınız.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Ortaklıklarınız, sağlığınız ve maddi kaynaklarınızla ilgili yaşayabileceğiniz farkındalıklar ve zorlanmalar gündeminizde. Kendinizi ileriye dönük kalıcı kararlar almak isterken bulabilir, hedeflerinizle ilgili sizi destekleyen olumlu ilerlemeler sağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili sizi yoran ve üzen durumlara karşılık mücadele gerektiren konularda istediklerinizi elde edebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Birliktelikleriniz, ilişkileriniz, evliliğiniz ve ortaklıklarınızla ilgili farkındalıklar ve mücadeleler gündeminizde. Uyum ve dengede kalmak isterken sizi üzen ve yoran konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz ancak öfkenizi kontrol etmeniz ve yapıcı çözümler üretmeniz gerekiyor. Sağlığınıza ve bağışıklığınıza dikkat etmeniz gereken gelişmelerin yanı sıra. Geçmişe yönelik birçok konuda kararlar alabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

İş hayatınız, günlük yaşantınız ve sağlığınızla ilgili yaşayabileceğiniz farkındalıklar ve zorlanmalar gündeminizde. Uyum ve dengede kalabilmek adına mücadele verirken özellikle sağlığınız ve bağışıklık sisteminize dikkat etmeniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakınlarınız ve sevdikleriniz tarafından desteklenirken birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili yol ayrımlarına gitmek isteyebileceğiniz yeni planlar ve kararlar alarak ilerleyebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Aşk hayatınız, yaratıcılığınız, çocuklarınız ve keyif aldığınız konularla ilgili yaşayabileceğiniz farkındalıklar ve zorlanmalar gündeminizde. Kendinizi uzun vadeli planlamalar yaparken bulabilir var olan sorunlarınızla ilgili kalıcı çözümler arayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili geçmişte kalmış konular ve insanlar tekrar gündeminize gelebilir. Çok çalışarak emek verdiğiniz konularda hak ettiğiniz ödülleri alabileceğiniz, sizi destekleyen insanları yanınızda bulabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

İş hayatınız, aile yaşantınız, eviniz, uzun vadeli hedefleriniz ve planlamalarınızla ile ilgili farkındalıklar ve zorlanmalar gündeminizde. Özellikle yurt dışı konularında ve beklediğiniz hukuki süreçlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Parasal ve maddi konularla ilgili ani kayıplara ve gelir ve gider dengesizliğine karşı dikkatli olmanız, kariyerinizle ilgili planlamalar yaparken mali kaynaklarınızı ve mevcut şartlarınızı iyi bir şekilde değerlendirmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Yakın çevreniz, planlamalarınız ve anlaşmalarınızla ilgili farkındalıklar ve zorlanmalar gündeminizde. Hedefleriniz ve kendinizle ilgili harekete geçerken kolaylıkla gerçekleştiğini deneyimlediğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Aşk konularında ve birlikteliklerinizle ilgili zorluklar hala devam ediyor olmasına karşın daha fazla uyum ve denge içeren gelişmeler sizi destekliyor olacak. Parasal ve mali durumunuzla alakalı planlamalar yapmanızı ve kararlar almanızı gerektiren etkiler altındasınız.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Parasal ve mali kaynaklarınız, ortaklıklarınız ve sağlığınızla ilgili yaşayacağınız farkındalıklar ve zorlanmalar gündeminizde. Yakın çevreniz, eğitim hayatınız ve birlikteliklerinizle ilgili geçmişte kalmış konular ve insanlar tekrar gündeminize gelebilir. Başlangıçlarınızı ertelemek isteyebilir, karar almanız gereken durumlarla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. Çok çalışarak emek verdiğiniz durumlarla alakalı hak ettiğiniz ödülleri alabileceğiniz, sizi destekleyen insanları yanınızda bulabileceğiniz etkiler altındasınız.

İnstagram @astrologgulsah
Astrolog Gülşah A.

DEĞİŞİM YANLIŞ!!!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.