DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 20892641.15413%
Balıkesir
14°

KAPALI

04:36

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık Burç Yorumları ( 04 Mart-10 Mart 2024 Haftası )

Haftalık Burç Yorumları ( 04 Mart-10 Mart 2024 Haftası )

Haftaya Ay Yay burcunda giriş yapıyor olacağız. Haklarımız, adalet konuları, akademik konular, kendimizi geliştirmek adına yapabileceğimiz planlamalar, uzak yolculuklar gündemimize gelebilir. Hayattan keyif almaya yönelmek isteyebileceğimiz, umut ve beklentilerimizin arttığı etkilerle birlikte ne kadar mutlu olduğumuzu sorgulayabileceğimiz durumlar yaşayabiliriz. Gerçeklerle yüzleşmemiz gereken kadersel olaylar hayal kırıklıkları yaşamamıza ve duygusal dengemizi korumakta zorlanmamıza sebep olabilir.

ABONE OL
Mart 23, 2024 03:39
Haftalık Burç Yorumları ( 04 Mart-10 Mart 2024 Haftası )
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hafta başlangıcımız mücadele gerektiren ve kontrolü sağlamakta zorlandığımız etkilerle başlıyor, hafta ortasına geldiğimizde değişkenlikler içeren etkilerin yerini çalışmalarımızın karşılığını alabileceğimiz, sorumluluklarımızı bilerek hareket edebileceğimiz daha verimli olduğumuz enerjilere bırakıyor olacağız. Hafta sonunda ilişkilerimiz ve birlikteliklerimizle ilgili güç mücadeleleri içerisine girebilir ve sorunlar yaşayabiliriz, empati kurarak ve sağduyuyla aşabileceğimiz sorunlarımızı büyütmemizin bizleri ani yol ayırmalarına götürebileceğini bilmeliyiz.

Mars Uranüs Karesi

Mars’ın Uranüs’ le gerçekleşen zorlu açısı kaza ve yaralanma gibi olumsuzlukları gündemimize getirebilir. Öfkemize hakim olamadığımız tepkisel davrandığımız durumlar nedeniyle zorluklar yaşayabilir, karşımızda böyle kişi ve olayları bulabiliriz. Özellikle Perşembe ve Cuma günü aktifleşecek olan bu etkilere karşı dikkatli olmamız gerekiyor.

Neptün ve Merkür Kavuşumu

Perşembe ve Cuma günleri gerçekleşen kavuşum en derinde hissettiğimiz istek ve beklentilerimizle ilgili bizleri destekleyen, hayal ettiklerimizi gerçeğe dönüştürebilecek etkide gerçekleşiyor. Aklımızdan geçenlere, söylemlerimize dikkat etmemiz gerekirken bizler için inançlarımız doğrultusunda ibadetlerimizi gerçekleştirebileceğimiz ve meditatif çalışmalar yapabileceğimiz uygun bir zaman dilimi olabilir. Zihnimizde oluşabilecek yoğunluk nedeniyle aşırı uyuma, halsizlik, işlerimizi erteleme isteği duyabiliriz. Yaratıcılığımızın arttığı durumlarla birlikte, sanat ve ilahi konulara ilgi duyabiliriz. Sevme ve sevilme isteği hissederken merhamet ve şefkat isteğimiz ve duyarlılıklarımız artabilir. Söylemlerimizin kalbimizden geçenleri yansıttığını hissederken Pazar günü Balık burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay’ la birlikte hayatımıza daha iyi ve güzel olan durumları dahil etmek isteyebileceğimiz yeni karar ve başlangıçlar yapabiliriz.

Haftanın kolaylıkla geçmesini güzellikler getirmesin dilerim.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Haftaya fikirlerinizin kabul görmesini istediğiniz, yaşam enerjinizin yükseldiği ve sizi özgürleştirebilecek etkilerle başlıyorsunuz. Daha neşeli ve umutlu olduğunuz enerjiler sizi birçok konuda destekleyebilir. Sosyal ortamlara girerek yeni yerler görüp, arkadaşlarınızla vakit geçirerek mutlu olabilirsiniz. Yolculuk planlamaları yaparken, yurt dışı ve başka şehirlerle ilgili durumlar gündeminize gelebilir. Mali ve parasal konularınızla ilgili kazanımlar elde ederken, kariyer planlamalarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, sorumluluklarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İstek ve arzularınızı büyüten durumlar nedeniyle zorluklar yaşayabilirsiniz. Ani tepki verdiğiniz davranışlara, kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Sizi rahatsız eden sorunlarınızla ilgili gelişebilecek durum ve olaylar nedeniyle zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizle, arkadaşlıklarınızla ilgili oluşabilecek güç mücadeleleri inatçı davrandığınız etkileri beraberinde getirebilir. Korkularınızla yüzleşmeniz gereken durumlar bazı konularda hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Yaşayabileceğiniz kafa karışıklıkları ve belirsizlikler nedeniyle adım atmaktan korktuğunuz ve kendinizi geri çekmek isteğiniz duygu durumları hissedebilirsiniz. Mali ve finansal durumunuz ve ortaklıklarınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Hafta sizin için yorulduğunuzu hissettiğiniz anlarda bile içinizde var olan gücü keşfedebileceğiniz, kararlılıkta hareket etmeniz halinde birçok sorunu aşabileceğiniz etkileri barındırıyor.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Kariyeriniz ve birlikteliklerinizle ilgili konular ön planda. Bu konularda zorlanmalar, sizi yoran ve ileriyi görememenize sebep olan durumlar söz konusu olabilir. Sağlam temeller üzerine oturtmak istediğiniz konularda beklemede kalmanız gerekebilir. Daha özgür hissettiğiniz, daha neşeli, daha uyumlu olduğunuz alanlara yönelmek isterken gerekli gücü ve motivasyonu sağlayamamanız nedeniyle harekete geçemeyebilirsiniz. Hayal ettiklerinizin istediği gibi sonuçlanmadığı etkilerin varlığı hafta ortasında kalbinizden geçenlerin gerçeğe dönüşebileceği niyet ve isteklerinizle ilgili kadersel durumlar yaşayabileceğiniz gelişmelere bırakabilir. Özellikle kariyeriniz ve ileriye yönelik hedeflerinizle ilgili konularda yenilikler gündeminize gelebilir.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

İş hayatınızda ve günlük koşuşturmacalarınızla ilgili yoğunluklar gündeminizde. Haftaya bu konularda mücadele ederek başlayabilirsiniz. Daha duyarlı ve hassas olduğunuz, kaderin akışına kendinizi bıraktığınız duygu durumlarınızın yerini girişimlerinizden sonuç alabileceğiniz gerçekçi ve kararlı adımlara bırakmanız gerekiyor. Yaşadığınız yoğunluklar nedeniyle kendinizi bunalmış ve yorgun hissedebilirsiniz. Planlamalarınız ve hedeflerinizle ilgili aksaklıklar meydana gelirken beklentileriniz tam olarak gerçekleşmeyebilir. Hayatınızdaki kişilerle, eşiniz ve birlikteliklerinizle ilgili sizi yorabilecek gergin durumlara karşı destekleyici etkilerde söz konusu. Güzel haberler alabileceğiniz, kalbinizden geçenlerin gerçeğe dönüşebileceği olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Yaşadığınız duygusal hassasiyetleri ve yoğunluğu hayattan keyif aldığınız duygu durumlarına bırakabilmelisiniz. Kendinize ortaya koymakta ve ifade etmekte zorlandığınız her konuda mücadele etmeniz için sizi de destekleyen etkiler söz konusu. Çocuklarınız ve hayattan beklentilerinizle ilgili iyimser olduğunuz durumlar yaşarken aşk hayatınızla ilgili sizi mutlu eden gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizi büyütebilir, kariyer hedefleriniz ve planlamalarınızla ilgili ilerlemeler sağlayabilirsiniz. Hafta ortasında birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili zorlayıcı durumlara, kariyerinizle ilgili sizi baskı altına almak isteyen kişi ve olaylara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Parasal ve mali durumla ilgili değişiklikler ve yenilikler gündeminize gelebilir.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Hafta yoğun enerji harcamanız gereken etkiler barındırıyor. İstek ve beklentilerinizle ilgili oluşabilecek mücadeleler sizi oldukça yorabilir. İş hayatınız ve sağlığınızla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve eşinizle ilgili gelişmeler gündeminize gelirken taşınma, tadilat, ev alım satımı gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızda sizi destekleyen olumlu etkilerle birlikte bekar olan başak burçları için birlikteliklerini resmiyete dökmek isteyebilecekleri etkiler söz konusu olabilir. Yeni ortaklıklar yapmak isterken, yeni başlangıçlarda gündeminize gelebilir. Hafta ortasında kalbinizden geçenlerin gerçeğe dönüşebileceği, niyet ve isteklerinizle ilgili kadersel durumlar yaşayabileceğiniz gelişmeler gündeminize gelebilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Arkadaşlarınız, yakınlarınız, eğitim hayatınız ve yolculuklarınız gündeminizde. Bu konularda sizi destekleyen ve motivasyonunuzu artıran etkiler altındasınız. Kendinizi daha özgür ve rahat hissettiğiniz, neşeli olduğunuz ve hayattan keyif aldığınız duygu durumlarında bulabilirsiniz. İşiniz ve gündelik yaşantınızla ilgili yenilikler ve değişimler gündeminize gelebilir. Sağlığınızı ilgilendiren konularda şifa bulabileceğiniz, hayatınıza düzen getirmek adına planlamalar yapabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız ve birlikteliklerinizle ilgili mücadele gerektiren durumlara karşı ani kararlar vermekten ve tepkilerden uzak durmanız gerekiyor. Mali ve parasal durumunuzu dengelemeniz ve bu konuda planlamalar yapmanız gerekebilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Hafta sizin için parasal ve mali durumunuzu dengelemeniz gereken etkilerle başlıyor. Bu konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Aşk hayatınız, aileniz ve çocuklarınızla ilgili zorlukları daha şefkatli olduğunuz ve empati kurabildiğiniz duygu durumları ile aşabilmeniz için destekleyici etkiler söz konusu. Duyarlı olduğunuz davranışlarınız birlikteliklerinizle ilgili yaşadığınız güven problemlerini aşmanıza yardımcı olurken, hayattan keyif almaya yönelebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Kalbinizden geçenlerin gerçeğe dönüşebileceği, niyet ve isteklerinizle ilgili kadersel durumlar yaşayabilirsiniz. İstek ve arzularınızı büyüten durumlara, ani tepki verdiğiniz davranışlara kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Hafta planlamalarınız ve hedeflerinizle ilgili hareket edebileceğiniz etkilerle başlıyor. Eviniz ve ailenizle ilgili konularda yenilikler yaşarken, taşınma ve tadilat konuları gündeminize gelebilir. Hayal ettiklerinizin ve beklentilerinizin gerçekleşmediği durumlarla ilgili yaşayabileceğiniz farkındalıklar yeni planlamalar yapmanıza sebep olabilir. Parasal ve mali durumunuzla ilgili oluşabilecek olumlu kazanımların yanı sıra sorumluluk alarak ilerleyebileceğiniz, çalışkanlığınızın ve motivasyonlarınızın artacağı enerjiler hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormadan, mevcut koşulları kabul ederek hareket etmeniz gerekiyor. Sağlınızı ilgilendiren konularda şifa bulabileceğiniz, günlük yaşantınıza düzen getirmek isteyebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, eğitimleriniz, anlaşmalarınızla ilgili değişiklikler ve yenilikler gündeminize. Hafta başında yaşayabileceğiniz hayal kırıklıkları ile beraber korkularınızla yüzleşebilir, sizden gizlenen ya da görmezden geldiğiniz konularda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bakış açınızı değiştirebilecek olaylar nedeniyle hayatınızda önemli kararlar alarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hissettiğiniz kararlık duygusu sizi başarıya götürebilir. Hayattan keyif almanızı engelleyebilecek duygusal iniş çıkışlara, aşk hayatınızla ilgili yaşayabileceğiniz gergin etkilere hazırlıklı olmanız, mali durumunuzla ilgili risk alan yaklaşımlardan uzak durmanız gerekiyor. Ani tepki verdiğiniz davranışlara kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Parasal ve mali konularda yaşayabileceğiniz gelişmeler gündeminizde. Harcama isteğinizin artması nedeniyle gelir ve gider durumunuzu dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Hayattan keyif aldığınız konularda adımlar atmak isteyeceğiniz, kendinizi iyi hissetmek, sosyalleşmek ve mutlu olmak adına planlamalar yapabileceğiniz etkilerle birlikte bu konularda beklentileriniz tam olarak gerçekleşmeyebilir. Çalışmanızı ve emek sarf etmenizi gerektiren sorumluluklarınız nedeniyle kendi içinize yönelmek isteyeceğiniz duygu durumları yaşayabilirsiniz. Duygusal yoğunluğunuzun arttığı etkilerle birlikte hayalleriniz ve gerçekleriniz arasında kaldığınız durumlar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız sorgulamalar sonucu kendinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Yaratıcılığınız, kendinizle ilgili önemli durumlar, hedefleriniz, planlamalarınız ve sağlığınız gündeminizde. Çalışmalarınızın karşılığını alırken, değiştirmek istediğiniz konularla ilgili harekete geçebileceğiniz gücü kendinizde bulabileceksiniz. Hafta başında beklentilerinizin tam olarak gerçekleşmediği durum ve olaylar sizi yorabilir. Kariyeriniz, projeleriniz, patronlarınızla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Harekete geçmekte zorlandığınız konularla ilgili sizi destekleyen etkileri değerlendirebilmeniz gerekiyor. Kendinize olan güveninizin artması hayatınız da değişim ve yenilikler yapmanızı sağlayabilir. Hayal ettiklerinizin gerçeğe dönüşebileceği gelişmeler, niyet ve isteklerinizle ilgili kadersel durumlar yaşayabilirsiniz.

İnstagram @astrologgulsah

YAZAR: Astrolog Gülşah A.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.