DOLAR 32,4924 0.01%
EURO 34,8134 -0.02%
ALTIN 2.496,560,50
BITCOIN 20839411.01642%
Balıkesir
14°

KAPALI

04:38

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık Burç Yorumları ( 08 Ocak -14 Ocak 2024 Haftası )

Haftalık Burç Yorumları ( 08 Ocak -14 Ocak 2024 Haftası )

ABONE OL
Ocak 8, 2024 12:03
Haftalık Burç Yorumları ( 08 Ocak -14 Ocak 2024 Haftası )
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftaya Ay Yay burcunda giriş yapıyoruz. Hafta başlangıcı duygularımızı bastırdığımız, hayattan keyif almakta zorlandığımız, kontrol etme istediğimizin arttığı etkilerde gerçekleşiyor olacak. Kendimizi aşırı hassas ve alıngan hissedebilir bu nedenle duygusal karmaşalar yaşayabiliriz. Sevgi ve aşk konularıyla ilgili olan beklentilerimiz gerçekleşmeyerek hayal kırıklıklarına dönüşebilir. Mali olarak kazanımlar elde etmek istediğimiz konularla ilgili zorlanmalar yaşayabiliriz.

Mars Jüpiter olumlu açısı kendimizi güçlü hissettiğimiz, risk alarak girişimlerimizin ve rekabet duygumuzun arttığı enerjileri beraberinde getiriyor. Değerlendirebilmemiz halinde fırsatlar yakalayarak başarılar elde edebileceğimiz gelişmeler yaşayabiliriz.

Merkür ve Neptün’ün zorlayıcı açısı nedeniyle verdiğimiz kararlarda gerçekçi olmamız gereken durumlar söz konusu olurken, kendimize dalgın ve kararsız hissedebiliriz. Bize verilen sözlerin tutulmaması nedeniyle hayal kırıklıkları, kanma ve kandırılma durumları yaşayabiliriz. Bu süreçte vereceğimiz kararlar sonrasında pişmanlık yaşamımıza sebep olabilir. Özellikle gribal ve enfeksiyon kaynaklı hastalıklara karşı dikkatli olmamız, sağlığımızı ilgilendiren konulara özen göstermemiz gerekebilir.

Oğlak Burcunda Dolunay”

11 Ocak 2024 saat 14.58’de Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay özellikle finansal konular, tazminatlar, ödemeler, borçlar, sigorta, emeklilik, vergiler, bankacılık, finans kurumları, ortaklıklarla ilgili yeni kararlar ve gelişmeleri getiren etkileri barındırıyor. Yeni Ay’ ın Neptün ve Uranüs’le olan destekleyici açısı bu konularda elde edebileceğimiz kazanım ve olumlu gelişmeleri gösterirken resmi ve devlet kurumları tarafından alınabilecek yeni kararlar ile düzenlemeleri gündemimize getirebilir. Yeni ay yöneticisinin Neptün ile olan karesi nedeniyle gerçekçi olmayan kararlardan uzak durmamız faydamıza olacaktır.

Haftanın hepimiz için kolaylıkla geçmesini, güzellikler getirmesini diliyorum.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Kariyeriniz, projeleriniz, hedefleriniz gündeminizde. Bu konularda harekete geçerek yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Mali ve parasal durumunuzla ilgili güzel kazanımlar sağlayabilir, başlattığınız girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kendi gücünüzü ve sınırlınızı test etmek istediğiniz, aceleci davrandığınız ve kontrol etmekte zorlandığınız duygu durumları yaşayabilirsiniz. Uzak yolculuklarınız, akademik konular ve devam mahkemelerinizle ilgili gecikme ve engelleme gibi durumlar söz konusu olabilir. Size verilen sözlere karşı dikkatli olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Eğitim hayatınız, yurtdışı ile ilgili konular, uzak yolculuklarınız, beklediğiniz belgeler, varsa mahkemelerinizle ilgili durumlar gündeminizde. Bu konularda planlamalar yaparak yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Maddi kazanımlarınız finansal durumunuzla ilgili zorlanmalar söz konusu olabilir. Başarmak isteğiniz konularda ve kendinizle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Kendinizi hassas ve kırılgan hissedebileceğiniz etkiler nedeniyle girdiğiniz sosyal ortamlara ve tanıştığınız kişilere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Harekete geçmeniz halinde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirilebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Maddi durumunuz, borçlarınız, alacaklarınız ve ödemelerinizle ilgili konular gündeminizde. Yeni ortaklıklar, yatırımlar, nafaka ve miras konularında planlamalar yaparak yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Birlikteliklerinizle ilgili özgürleşmek isteyeceğiniz, eşinizin ya da sevgilinizin sizden beklentilerinin artabileceği durumlar söz konusu olabilir. Aşırı hassas olduğunuz duygu durumları nedeniyle gerçekleri görmekte ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Vereceğiniz kararlar daha sonrasında pişmanlık yaşamanıza sebep olabilir. Verdiğiniz sözlere ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Evliliğiniz, ortaklıklarınız ve birliktelikleriniz gündeminizde. Bu konularda planlamalar yaparak yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. İş hayatınız ve günlük yaşantınızda mücadele etmenizi gerektiren sizi yıpratıcı durumlar söz konusu olurken sorumluluklarınız ve aileniz arasında kalmanız nedeniyle yorulabilirsiniz. Birlikteliklerinizde sizden beklentilerin arttığı, şartları düzeltmeniz gereken durumular söz konusu olabilir. Mali konularda ve aşk hayatınızla ilgili zorlanabileceğiniz etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Sonrasında hayal kırıklıkları yaşamamak adına doğru kararlar vermeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

İş hayatınız, günlük yaşantınız, sağlığınızı ilgilendiren konular gündeminizde. Bu konularla ilgili harekete geçerek yenilikler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Aşk hayatınız hareketlenirken birlikteliklerinizle ilgili aşırı hayallere kapılabilirsiniz. Sevme ve sevilme isteğiniz artarken karşınıza bu konularda öngöremediğiniz durumlar çıkabilir. Hayattan beklentinizin aratacağı duygu durumlarına karşı hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz duygusal olarak hassaslaşacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Size verilen sözlerin doğruluğundan emin olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

İstekleriniz, yetenekleriniz, keyif aldığınız konular, çocuklarınız ve aşk hayatınız gündeminizde. Bu konularda planlamalar yaparak yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Uzak yolculuklara çıkmanız, akademik konularda yeni başlangıçlar yapmanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Eviniz aileniz ve birlikteliklerinizle ilgili sorumluluklarınız artarak bu konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Aşırı hassas olduğunuz duygu durumları nedeniyle gerçekleri görmekte ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Vereceğiniz kararlar daha sonrasında pişmanlık yaşamanıza sebep olabilir. Harekete geçmeniz halinde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirilebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Aileniz, gayrimenkulleriniz, eviniz, taşınma konuları ve ebeveynleriniz gündeminizde. Bu konularla ilgili harekete geçerek yenilikler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyarak ilerlemek isteyebileceğiniz, özgürleşme ve yenilenme isteğinizin artacağı durumlar yaşayabilirsiniz. Kendi içinize çekilerek kendi başınıza kalmak ve dinlenmek isteyeceğiniz duygu durumları söz konusu olabilir. İş hayatınız ve sağlığınızı ilgilendiren konularda zorluklar ve engellemelerle karşılaşabilirsiniz. Size verilen sözler tutulmayabilir bu nedenle yaptığınız anlaşmalara ve attığınız imzalara dikkat etmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Yakınlarınız, kardeşleriniz, ticaret hayatınız, eğitimler, anlaşmalar ve imzalar gündeminizde. Bu konularla ilgili harekete geçerek yenilikler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Ticari konularınızla ve yaptığınız anlaşmalarınızla ilgili aceleci yaklaşımlardan uzak durmanız gerekiyor. Gelir ve gider durumunuza dikkat etmeniz gereken gelişmeler ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili beklentilerinizin yüksek olduğu duygu durumları hissetmeniz hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Çocuklarınızla ilgili kararlar vermeniz gereken durumlar gündeminize gelebilir. Harekete geçmeniz halinde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirilebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Maddi durumunuz, borçlarınız, alacaklarınız ve ödemelerinizle ilgili konular gündeminizde. Bu konularla ilgili harekete geçerek yenilikler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili yaşadığınız zorlayıcı ve sizi kısıtlayan durumlarla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinizi daha rahat hissettiğiniz ve kontrolü ele aldığınız duygu durumları yaşayabilirsiniz. Sağlığınızın düzeldiği etkilerle birlikte özgürleşme isteğiniz artabilir, hayattan keyif almaya yönelerek harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sizi bu konularda engellemek isteyen kişi ve olaylarla mücadele içerisine girebilirsiniz. Verdiğiniz sözlere dikkat etmeniz, gerçekçi olduğunuz kararlar almanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Kendinizle ilgili kararlar, hedefleriniz, sağlığınız gündeminizde. Bu konularla ilgili harekete geçerek yenilikler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Mücadele ve başarma isteğiniz artarken hedeflerinizle ilgili desteklendiğiniz durumlar söz konusu olabilir. Sağlığınız ve aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Yaşayabileceğiniz yoğun ve yorucu enerjiler dalgın olduğunuz durumlara ve yanlış kararlar almanıza sebep olabilir. Size verilen sözlerin tutulmaması nedeniyle hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Planlarınız dâhilinde olmayan ani gelişen durumların gündeminize gelebileceği etkiler altındasınız.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Kontrol edemediğiniz ve akışta kalmanız gereken konular gündeminizde. Kendi içinize yönelerek yeni kararlar alabilir ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Sizden saklanmış konularda beklemediğiniz gelişmeler ve yüzleşmeler gerçekleşirken hayatınızla ilgili değiştirmeniz gereken durumları gözden geçirebilirsiniz. Sizi üzen konularda farkındalıklar ve hayal kırıklıkları yaşayabilir, sağlığınızı ilgilendiren konularda şifa arayışları içerisine girebilirsiniz. Sosyalleşme isteğiniz artarken hedef ve beklentileriniz büyüyebilir ancak yeni tanıştığınız kişilere ve kendinizi fazla kaptırdığınız duygu durumlarına karşı dikkatli olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Girdiğiniz sosyal ortamlar, arkadaş gruplarınız, ileriye dönük hedefleriniz gündeminizde. Bu konularla ilgili harekete geçerek yenilikler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili değişiklikler yapabilir ve yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Maddi ve finansal durumunuzla ilgili sizi destekleyen olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Uzak yolculuk planlamalarınız, akademik konularınız ve devam eden mahkemeleriniz varsa bu konularda ilgili zorlanmalar ve engellemeler söz konusu olabilir yaşayabilirsiniz. Sevgi ve aşk konularında beklentileriniz hem karşınızdaki kişiyi hem sizi yorabilir. Aşırı hassas olduğunuz duygu durumları nedeniyle alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Gerçekçi olmanız gereken etkiler altındasınız.

İnstagram @astrologgulsah

YAZAR: Astrolog Gülşah A.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.