DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2095750-4.02051%
Balıkesir
16°

AÇIK

13:09

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık Burç Yorumları (30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftası )

Haftalık Burç Yorumları (30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftası )

ABONE OL
Aralık 17, 2023 17:02
Haftalık Burç Yorumları (30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftası )
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güneşin Akrep burcuna geçişi ile birlikte kendi içimize yöneldiğimiz, ruhsal anlamda derinlikler yaşadığımız enerjilerle birlikte, duygusal iniş çıkışlar ve zorlanmalarla karşılaştığımız etkiler altında olacağız. Mars, Merkür ve Güneşin Akrep burcundaki seyri 28 Ekim günü Boğa burcunda gerçekleşen Ay Tutulması ile birlikte bizleri farklı kararlara yönlendirirken, yol ayrımlarına götürebilir.

Cesaret edemediğimiz konularda hareket etmek isteyebiliriz. Geçmişte takılı olduğumuz konular ve gelecek planlamalarımız gündemimize gelebilir. Venüs’ ün Neptün’le karşıtlığa doğru gitmesi sebebiyle hayal kırıklıkları ile birlikte sevgi ve ilişki problemleri yaşayabiliriz. Yanlış anlaşılmalar, aldanma aldatılma konuları gündemimize gelebilir ya da bu konularda farkındalıklar ve uyanışlar yaşayabiliriz. Hafta genelinde ticari faaliyetlerimiz, iletişimimiz, yakın çevremiz ve eğitim konularında zorluklar, söylediklerimizle ilgili yanlış anlaşılmalara açık durumda olacağız.

Özellikle birlikteliklerle ilgili büyük sınavlar ve mücadeleler verilebilecek olan bu hafta sabrımızı ve iyi niyetimizi koruyarak hareket etmemiz faydamıza olacaktır. Yeni başlangıçlar yapmak için gerekli gücü bulabilirken, büyük çekişmelerin yaşanacağı olaylarla karşılaşabiliriz. Taşınma, iş değiştirme, yeni birlikteliklere başlama ya da birlikteliklerin sonlanması bu haftanın ana gündemi. Özellikle bedenimizle ilgili konular, güvenliğimiz, mali kaynaklarımız, cerrahi operasyonlar, kaza ve fiziksel yaralanmalarla ilgili durumlar yaşayabiliriz. Bugüne kadar yaptıklarımızla ilgili ne kadar sağlam ve düzgün adımlar attıysak karşılık bulabileceğimizi bilmeliyiz. Ruhsal dengemizi korumaya çalışarak hareket etmemiz ve en yüksek hayrımızı düşünerek kararlar vermemiz gereken etkiler altında olacağız.

Haftanın hepimize güzellikler getirmesini dilerim.

 

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Duygusal sorunlarınız ve geçmişte yaşadıklarınızla ilgili farkındalıklar hissederek harekete geçmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili çekişmeli durumlar ve sağlık konuları gündeminize gelebilir.  Her şart ve koşulda isteklerinizin gerçekleşmesini isteyerek intikam duygusuyla hareket edebilir, bu nedenle karşınızda ki kişileri ve kendinizi yıpratabilirsiniz. Borçlarınız ve mali kaynaklarınızla ilgili zorlayıcı durumlar ile hukuksal konular ve ortaklıklarınızla ilgili gelişmeler, birlikteliklerinizle ilgili sonlanmalar gerçekleşebilir.

 

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

İlişkileriniz gündeminizde. Kendi değerinizin farkına vararak harekete geçebilir, birlikteliklerinizle ilgili mücadeleci durumlar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız hareketlenerek hayatınıza yeni insanlar dahil olabilir ancak bu konuda temkinli hareket etmenizde fayda var. Kendinize yöneldiğiniz duygu durumları ile çocuklarınızla ilgili yaşayabileceğiniz güzel gelişmeler söz konusu. İlişkilerinizle ilgili var olabilecek çekişmeler daha yapıcı ve ileriye dönük sağlam başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken etkiler altındasınız.

 

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Kendi içinize çekileceğiniz, duygusal ve ruhsal anlamda huzursuz ve gergin hissedebileceğiniz etkiler altındasınız. Üzüldüğünüz konularda oluşabilecek olumsuzluklarla birlikte, gizli konular ve arkanızdan çevrilen olaylar hakkında farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ve sizi üzen durumlarla ilgili şifa arayışları içerisine girmeniz gerekebilir. İletişiminize, söylediklerinize dikkat etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir.  Hayatınızın göremediğiniz pencerelerinin açılabileceğini unutmadan olayları akışına bırakabilmelisiniz.

 

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Duygusal anlamda kendinizi gergin ve hassas hissedebileceğiniz etkiler altındasınız.  Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili derin duygular hissederek farkındalıklar ve birlikteliklerinizle ilgili sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Umudunuzun tükendiği krizli durumlar gündeminize gelebilir. Sosyal çevrenizle ilgili uyanışlar sonucunda hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kişilerle ilişkileriniz sonlanabilir. Kendinizi ön planda tutmanız ve yoğun duygular hissetmeniz nedeniyle mantığınızla hareket edemediğiniz etkiler altındasınız, olayların sonucunu düşünerek karar vermelisiniz.

 

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Kendinize yöneldiğiniz ve derinleştiğiniz etkiler altındasınız. Mevcut işlerini değiştirmek isteyenler için destekleyici etkiler söz konusu, bu konuda yeni planlamalar yapabilir ve güzel maddi kazanımlar sağlayabilirsiniz. Anne ve babanızın sağlığı ve kaynaklarıyla ilgili konularda yaşayabileceğiniz durumlarla birlikte, eviniz ve ailenizle ilgili sorumluluklarınızın artabilir. Sağlık ve taşınma gibi konular gündeminize gelebilir. Kendi iç dünyanızda yaşadığınız krizli durumlara karşı dengede kalmalı hayatınızda ki her türlü sonlanmaya karşı hazırlıklı olmalısınız.

 

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Hedefleriniz ve planlamalarınız değişebilir. Kendinizi geliştirmek ve bazı konularda var olan koşulları değiştirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili mücadele etmeniz gereken etkilerle birlikte taşınma konuları gündeminize gelebilir. Geçmişte kalmış konuların içsel ve duygusal hesaplaşmasına gitmeniz ilişkilerinizle ilgili problem yaşamanıza sebep olabilir. Adalet beklediğiniz konular lehinize olumlu sonuçlanabilir. Takıntı haline getirdiğiniz birçok konuda harekete geçmek isteyebileceğiniz için verdiğiniz kararlara ve yaptığınız anlaşmalara dikkat etmeniz gereken etkiler altındasınız.

 

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Para kazanmak var olan borçlarınızı yapılandırmak isteyebilirsiniz. Ödemeniz gereken borçlarınız, almanız gereken kredilerinizle ilgili sizi destekleyen olumlu durumlar söz konusu. Sağlık sorunları da gündeminize gelirken, yeni başlattığınız projelerinizi ertelemeniz gerekebilir. Kendi değerlerinizi ve sınırlarınızı korumak istemeniz nedeniyle birlikteliklerinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz kişilerden alacağınız destek korkularınızı aşmanıza yardımcı olacaktır. Borç verme ve ortaklıklarınızla ilgili dikkatli olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili konular gündeminizde. Evlilik, birliktelik ve ortaklık kararları alabileceğiniz gibi bu konularda sonlanmalar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır süre süre gelen durumlarla ilgili bitiş ve tamamlanmalar yaşanabilir. Yaşayacağınız farkındalıklar planlamalarınızı değiştirebilecek etkide. Takıntı haline getirdiğiniz konular sizi yorarken hissettiğiniz cesaret yanlış kararlar vermenize ve krizli durumlar yaşamanıza sebep olabilir. Doğru ve dürüst davranarak attığınız adımların karşılığını görebileceğiniz etkiler altındasınız.

 

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Duygusal olarak sizi yıpratan durum ve olaylar yaşayabilirsiniz. Korkularınızla ve gizli düşmanlarınızla yüzleşebilir içsel olarak kendinizi sıkışmış ve yorgun hissedebilirsiniz. İşiniz ve günlük yaşantınızda farkındalıklar yaşarken sağlığınızla ilgili sorunlarda gündeminize gelebilir. Kendi içinize yönelmek isteyebilir, ruhsal anlamda huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Üzüldüğünüz konularda oluşabilecek olumsuzluklarla birlikte, gizli konular ve arkanızdan çevrilen olaylar hakkında uyanışlar gerçekleşebilir. Sağlığınızla ve sizi üzen durumlarla ilgili şifa arayışları içerisine girebileceğiniz etkiler altındasınız.

 

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Aşk hayatınız, birliktelikleriniz ve sevdiklerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler bu konuda güzel haberler alabilir. Ailenizin maddi imkanlarıyla ilgili kazanımlar sağlayabilirsiniz. Yaratıcılığınız artarken uzun vadeli hedeflerinizi gerçekleştirmek için desteklendiğiniz bir zaman dilimindesiniz. Hedeflerinize ulaşabilmeniz için şans ve fırsatlar sizden yana. Yaptıklarınızın olumlu yada olumsuz dönüşlerini yaşayabileceğiniz, umut edin, hayal edin gerçek olsun dileyebileceğimiz etkiler altındasınız.

 

 

Yükselen Kova ve Kova Burcu  

Sorumluluk alarak hareket ettiğiniz ve çok çalıştığınız konularda kazanımlar elde edebilirsiniz. İşinizi değiştirmek isteyebilir ya da evinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Miras ve taşınma gibi durumlar gündeminize gelebilir. Doğru ve dürüst davrandığınız konularda sizi destekleyen durumların yanı sıra kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Birlikteliklerinizle ilgili sizi yoran krizli durumlara karşı dengede kalmalı, hayatınızda ki her türlü sonlanmaya karşı hazırlıklı olmalısınız.

 

Yükselen Balık ve Balık Burcu 

Uzun zamandır sizi yoran ve akışta kalmak zorunda bırakan konularda destek bulabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyarak ilerleyebileceğiniz, söylemek ve yapmak istedikleriniz için harekete geçebileceğiniz fırsatlar oluşabilir. Beklediğiniz ilahi adaletin gerçekleşebileceği ve var olan hukuki süreçlerinizin tamamlanabileceği durumlar yaşayabilirsiniz. Ailenizle ilgili yorucu durumlar söz konusu olabilir. Kalbinizden geçenlerin gerçeğe dönüşebileceği akıllıca kararlar alarak planlamalar yapabileceğiniz etkiler altındasınız.

İnstagram @astrologgulsah

Astrolog Gülşah A.

” Okullar Tatil “

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.