DOLAR 32,2409 0.01%
EURO 35,0047 -0.09%
ALTIN 2.442,04-0,18
BITCOIN 22144470.55013%
Balıkesir
20°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:11

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık Burç Yorumları ( 18 Aralık-24 Aralık 2023 Haftası )

Haftalık Burç Yorumları ( 18 Aralık-24 Aralık 2023 Haftası )

ABONE OL
Aralık 18, 2023 12:08
Haftalık Burç Yorumları ( 18 Aralık-24 Aralık 2023 Haftası )
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hafta’ya Ay’ın Balık burcunda ki seyrinde giriş yapıyor olacağız. Ay’ ın Fomalhaut yıldızı ve Satürn’ le olan kavuşumu duygusal derinlikler yaşamamıza sebep olurken kadersel olayları gündemimize getirebilir. İlişkilerimiz ve birlikteliklerimizle ilgili gerçekçi olduğumuz planlamalar yaparak beklentilerimizin gerçekleşmesine yönelik adımlar atabiliriz. Aynı zamanda yardımda bulunmamız gereken kişilerle, görmezden gelmeyi bırakarak duyarlılık göstermemiz gereken konularda harekete geçebileceğimiz etkileri nedeniyle değerlendirmemiz halinde dilek ve isteklerimizin karşılığını bulabileceğimiz gelişmeler bizlerle olacaktır.

Venüs ve Uranüs Karşıtlığı

 Mali kaynaklarımız, ilişkilerimiz, beklenti ve isteklerimize yönelik bizleri oldukça zorlayabilecek olan bu karşıtlık ani tepki ve kararlardan uzak durmamızı gerektiriyor. Israrcı taleplerimizin zorlayıcılığı karşısında ilişkilerimizde kopuşlar ve maddi kayıplar yaşayabilir, yönetmemiz gereken krizli durumlarla karşılaşabiliriz. Bu hafta genelinde sorumluluklarımız bizi oldukça yorabilir.

 Özel yaşantımız ve sorumluluklarımızla ilgili dengeyi sağlayamamamız bağışıklık sistemimizle ilgili düşüşlere ve sağlıksal problemler yaşamamıza sebep olabilir. İrade ve sabır göstermemiz gereken konularda zorlanmalar ve kısıtlanmalar hissederken hayallerimizin ne kadar gerçekçi olduğunu sorguladığımız duygu durumları yaşayabiliriz ancak pes etmeyerek mücadele etmeye devam ettiğimiz konularda önemli kazanımlar elde edebileceğimizi bilmeliyiz.

 22 Aralık 2023 günü saat:16.00 sonrasında Merkür’ün Güneş’in kalbinde (cazimi) olması haftanın en önemli gökyüzü konumu. Bu konum bizler için istek ve dileklerimizin kabul olabileceği bir zamanı gösteriyor olabilir. Derin meditasyonlar yapmak ve inancımız doğrultusunda ibadetlerde bulunmak içinde oldukça uygun bir zaman olduğunu ve değerlendirilmesi gerektiğini söyleyebilirim. Kararsız kaldığımız, iletişim kuramadığımız, başlamakta zorlandığımız konularda yol açıcı fikirler ve kalbimizden geçenlerin doğruluğunu hissettiğimiz farkındalıklar yaşamamızı sağlayabilir. Hafta başlangıcında ve hafta sonuna doğru eylemlerimizin, niyetlerimizin, dualarımızın ve yaptığımız yardımların kadersel sonuçlar doğurabileceğini bilmeliyiz. Gösterdiğimiz sabır, çaba ve duyarlılığın desteğini hafta boyunca hissedebileceğiz.

Haftanın hepimize güzellikler getirmesini diliyorum.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Mali kaynaklarınızla ilgili beklenmeyen durumlar ve planlamalar gündeminizde. Finansal kaynaklarınızı korumanız ve dengede tutmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Hayalleriniz ve gerçeklikte var olan konularla ilgili hissedeceğiniz içsel karışıklık harekete geçmenizi engellerken, kendinizi geri planda tutarak beklemede kalmayı isteyebilirsiniz. Eğitim ve adaletle ilgili durumların gündeminize gelebileceği, bağışıklık sisteminize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Kendinizle ilgili aldığınız kararlar, istekleriniz ve ilişkileriniz gündeminizde. Sizi zorlayan duygusal derinlik nedeniyle tahammül göstermekte zorlandığınız krizli durumlar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz mahkeme sonuçlarınız, ilahi adalet beklentilerinizle ilgili olumlu haberler alabilir, yarım kalmış ve tamamlanması gereken işlerinizle ilgili harekete geçebilirsiniz. Başarma arzunuzun artacağı, çalışma hayatınızda başarı ve fırsatlar yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Sağlığınızla ilgili konular, iş hayatınız ve günlük planlamalarınız gündeminizde. Sağlığınızı ve günlük yaşantınızı etkileyen zorlayıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Planlamalarınızla ilgili gerçekleşebilecek değişikliklerle birlikte mücadele etmeniz gereken durumlar sizi yorabilir. Kararlılık gösterdiğiniz ve pes etmeyerek emek göstermeye devam ettiğiniz konularla ilgili olumlu sonuçlar alabilir, mali kazanımlar elde edebilirsiniz. Sorumluluklarınız artarken, özel hayatınızla var olan dengeyi korumanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Aşk hayatınız, arkadaşlıklarınız ve birliktelikleriniz gündeminizde. Beklentilerinizin arttığı duygu durumlarıyla birlikte hayalleriniz ve gerçeklikleriniz arasında ki dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Sosyalleşme isteğiniz artarken ilgisini ve desteğini görmek istediğiniz insanlarla ilgili krizli durumlar söz konusu olabilir. Sorumluluklarınızı düşünerek aldığınız kararlar sonucunda güzel kazanımlar ve olumlu sonuçlar gerçekleşebilir. İstek ve beklentilerinize ulaşabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Duygularınız ve mantığınız arasında kalacağınız durumlar gündeminizde. Kendinizi baskı altında hissetmeniz nedeniyle gergin olduğunuz duygu durumları yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili aldığınız kararlar ve planlamalarınız konuşunda yaşadığınız karmaşa sorumluluklarınız ve özel hayatınızdaki dengeyi kurmakta zorlanmanıza sebep olabilir. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken durumlarla birlikte kendinizi halsiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili planlamalarınızı hayata geçirebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz, hedeflerinizle ilgili gelişmeler gündeminizde. Yakınlarınızla ve birlikteliklerinizle ilgili sizi yoran konulara karşı mücadele etmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi hassas ve kırılgan hissedebileceğiniz duygu durumları nedeniyle içsel olarak karışıklıklar yaşadığınız durumlar söz konusu olabilir. Çok çalışarak emek verdiğiniz ve uygun zamanı beklediğiniz konularla ilgili güzel kazanımlar elde ederek yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, ilahi adaletle ilgili beklentilerinizin gerçekleşebileceği etkiler altındasınız.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Mali kaynaklarınız ve planlamalarınız gündeminizde. Çalışma hayatınızla ilgili sizi destekleyen olumlu gelişmeler ve değişiklikler yaşayabilirsiniz. Gelir ve gider durumunuzu dengelemeniz gerekirken harcamalarınız ve ödemeleriniz artabilir. Sağlığınızla ilgili konularda harekete geçmenizi sağlayabilecek farkındalıklarla birlikte diyet ya da spora başlamak isteyebilirsiniz. Tahammül göstermekte zorlandığınız krizli durumlara karşı dikkatli olmanız ve ani kararlardan uzak durmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

İlişkileriniz ve birliktelikleriniz gündeminizde. Kendinizi aceleci davranarak tolerans göstermekte zorlandığınız duygu durumlarında bulabilir olaylara karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Sizi manipüle etmeye çalışan kişiler ve kadınlarla ilgili problemler karşınıza çıkarak zorlayıcı durumlar yaşamanıza sebep olabilir. Yaşadığınız duygusal karmaşa nedeniyle planlamalarınızla ilgili akışta kalmayı tercih ettiğiniz değişikliklere gidebilirsiniz. Bağışıklık sisteminize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Sorumluluklarınız ve kararlarınız gündeminizde. Gerçekçi olmakta zorlandığınız durumlar yaşarken size karşı hâkimiyet kurmak isteyen kişilerle güç mücadeleleri içerisine girebilirsiniz. Sorumluluklarınız ve özel yaşantınız arasındaki dengeyi kurmakla ilgili verdiğiniz mücadele sizi yorabilir. Emin olamadığınız durumlar, farkına varamadığınız olaylar karşınıza çıkarak harekete geçmenizi engelleyebilir. İş hayatınız ve mali kaynaklarınızla ilgili konularda desteklenerek olumlu kazanımlar elde edebileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Duygularınız ve mantığınız arasında kalacağınız durumlar gündeminizde. Hissedebileceğiniz duygusal karmaşa nedeniyle kendinizi ifade etmekte zorlandığınız, beklemede kalmak istediğiniz duygu durumları yaşayabilir, harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Ticari hayatınız, yakınlarınız ve çocuklarınızla ilgili olumlu güzel haberler alabilirsiniz. Yakınlarınız tarafından desteklendiğiniz, sosyal ortamlara girerek hayattan keyif almaya yöneldiğiniz durumlar söz konusu olabilir. Bağışıklık sisteminize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Kendinizi ortaya koymanız ve gereken kararlılığı göstermeniz gereken konular gündeminizde. Sorumluluk alarak planlı hareket etmeniz halinde sizi zorlayan şartlara ve kişilere karşı olumsuz gibi gözüken durumları aşabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili krizi durumları fırsata çevirmeniz ve olumlu kazanımlar elde etmeniz söz konusu olabilir. Sosyal ortamlara girerek mutlu olabileceğiniz, yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın desteğini hissedeceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Planlamalarınız ve beklentileriniz gündeminizde. Sorumluluklarınız ve özel yaşantınız arasındaki dengeyi kurmakla ilgili verdiğiniz mücadele sizi yorarken gerçekçi olmanız gereken durumları karşınıza çıkarabilir. Üzerinizde hâkimiyet kurmak isteyen kişilerle güç mücadelesi içerisine girebileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Hissettiğiniz duygusal yoğunluk affetmeniz ya da telafi etmeniz gereken konularla ilgili sorgulamalar yaşamanıza sebep olabilir. İlahi adaletle ilgili beklentilerinizin gerçekleşebileceği etkiler altındasınız.

İnstagram @astrologgulsah

Astrolog Gülşah A.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.