DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 2157988-0.05151%
Balıkesir
20°

KAPALI

13:06

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
KOÇ BURCUNDA YENİ AY GERÇEKLEŞİYOR

KOÇ BURCUNDA YENİ AY GERÇEKLEŞİYOR

ABONE OL
Mayıs 12, 2023 15:03
KOÇ BURCUNDA YENİ AY GERÇEKLEŞİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

‘Cesaret edebilmek umudun diğer adıdır’

20 MART-27 MART 2023 HATFASI

Öncelikle tüm Astroloji sevenlerin Dünya Astroloji gününü kutluyorum. 21 Mart Güneş’in Koç burcunda ki seyrine başladığı zamandır ve ilkbaharın başlangıç tarihi olması sebebiyle Astrolojinin doğum günü kabul edilir. Böyle önemli bir günde bizler Koç Burcunda gerçekleşen bir Yeni Ay’ ı karşılıyor olacağız. 21 Mart tarihinde ilkbaharın başlaması ile doğanın yeniden doğuşuna şahit oluruz. Uyuyan her şey uyanır, üstü örtülü kalanlar yükünü silkeleyerek ortaya çıkar. Çiçekler açar, doğa yeşerir ve hayata canlılık gelir. Yaşam tekrar enerji bulmaya başlamıştır artık. Yeni Ay ise yeni başlangıçların gerçekleştiği etkileri barındıran zamanlardır. 21 Mart tarihinde gerçekleşen Yeni Ay’ın Koç burcunda olması mücadele ettiğimiz konularda gereken cesareti bularak harekete geçebileceğimizi gösteriyor bizlere.

***

Ülkemiz ve milletimiz olarak tarifi imkânsız, çok büyük ve bizleri derinden sarsan bir acı yaşadık. Bu büyük acının içerisinde kavrulurken hepimizin hayatının olağan akışı değişti, kimimiz üzüntüsünü bilinçaltına iterek ayakta durmaya çalışırken, kimimiz sahada olarak canla başla tüm enerjisini ortaya koydu. Yaşadığımız felaketin 40 gününü geride bıraktık. Önümüzde mücadele etmemiz gereken birçok konu var. Dinimiz ve birçok inanç sisteminde 40 gün oldukça önemlidir.  Mevsimsel zodyağın başlangıç tarihi olan ve 21 Mart’ ta gerçekleşen Yeni Ay’ın yas süreci olarak kabul edilen 40 gün bitiminde gerçekleşiyor olması bu nedenle bana çok anlamlı geliyor.

***

Doğa ve sistemin bizlere başlamak istediğimiz ancak ertelediğimiz her konuda gereken gücü, cesareti ve enerjiyi vereceğini söylüyor. Hissizleştiğimiz ya da boş vererek akışta kalmak istediğimiz konularda ellerimizi daha sıkı tutarak ayağa kaldırmaya gelmiş gibi. Kurumuş dalların tekrar çiçek açması, toprağın yeşererek doğa ve tüm canlılara can vermesi nasıl gerçekleşiyorsa bizlere yaşamın var olduğunu ve bir şekilde hayata tutunup yeniden başlamamız gerektiğini söylüyor. ‘Cesaret edebilmek umudun diğer adıdır’

***

Yeni Ay ile gelen başlangıçların yanı sıra bir diğer gündemiz de de ikili ilişkilerimiz, adalet ve denge olacak. Her türlü hak arayışı ve ego savaşında denge içinde dengesizlik yaşayabiliriz. Yenilikler ve başlangıçlar ile ilgili kararlarımız için 23 Mart sonrasını beklememizde fayda var. Bu Yeni Ay en çok 0 derecede gezegen yerleşimi olanlar ile 0 derecenin +3/-3 derecesinde gezegen yerleşimi olanları etkileyecektir.

 ***

YÜKSELEN KOÇ VE KOÇ BURCU

Bu yeni ayda kendilerini birebir ilgilendiren her konuda yenilikler ve başlangıçlar yapabiliriler. Hedeflerinizi görmeniz ve yönünüzü bulmanızı sağlayan gelişmelerin yanı sıra ikili ilişkilerinizde aşırı ben merkezci davranabilirsiniz. Sağlığınızla ve bedeninizle ilgili konularda harekete geçmek isterken güzellik ve estetik konuları da gündeminize gelebilir. Her açıdan sizi yoran ve motivasyonunuzu düşüren enerjilerden sıyrılmanızı sağlayan yeni başlangıçlar yapabileceğiniz etkiler altında olacaksınız.

 ***

YÜKSELEN BOĞA VE BOĞA BURCU

Bu yeni ayda uzun zamandır tamamlanmayı bekleyen, erteledikleri, akışa bırakarak bilinçaltına ittikleri konularda yenilikler ve başlangıçlar yapabiliriler. Üstünü örterek geride bıraktığınız sorunlar gündeminize gelebilir. Kendinizi kapattığınız güvenli alanınızdan çıkmanızı gerektirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Geri planda tuttuğunuz, yüzleşmeniz gereken konularla ilgili gelişmeler yaşayabileceğiniz etkiler altında olacaksınız.

***

YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER BURCU

Bu yeni ayda sosyal yaşantıları canlanırken hedefler, internet, medya, sosyal ağlar ve bunlarla ilgili konularda yenilikler ve başlangıçlar yapabilirler. Arkadaş çevrenizde ve sosyal gruplarda her türlü yardım faaliyetinde aktif rol alabilirsiniz. Bu yeni ayda büyük ideallerinizi gerçekleştirmek için gereken cesareti bulacağınız ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz etkiler altında olacaksınız.

***

YÜKSELEN YENGEÇ VE YENGEÇ BURCU

Bu yeni ayda kariyerinizle ilgili konularda yenilik ve başlangıçlar yaşayabilirler. Kendinizi gösteremediğiniz, çalışma gücü bulamadığınız akışta kaldığınız konularda harekete geçmek isteyeceğiniz etkiler altında olacaksınız. Anneniz yada babanızın sağlığı yada onlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. İşinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklerle ilgili olarak gereken cesaret ve motivasyonu sağlamanız halinde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

***

 YÜKSELEN ASLAN  VE ASLAN BURCU

Bu yeni ayda fikirler, uzak yolculuklar ve yurt dışı ile bağlantılı konularda yenilik ve başlangıçlar yapabiliriler. Kendinizi keyifli ve sağlıklı hissedeceğiniz etkiler altında olacaksınız. Süregelen konularda fikirleriniz değişebilirken ilahi adalete olan inancınız artabilir. Bu yeni ayda başka şehirler, yüksek öğretim ve hak arayışlarınızla ilgili olarak yeni başlangıçlar yapabileceğiniz etkiler altında olacaksınız.

***

 YÜKSELEN BAŞAK VE BAŞAK BURCU

Başak burçları bu yeni ayda ortak kazanımları, borçları ve finansal gelirleriyle ilgili konularında yenilikler ve başlangıçlar yaşayabilirler. Uzun zamandır sürüncemede kalmış olan ortak kazanımlı konularda harekete geçmek isteyebilir, finansal durumlarında yapılandırmaya gidebilirsiniz. Kredi çekebileceğiniz gibi, yatırım yapmak isteyeceğiniz etkiler altında olacaksınız. Ayrıca operasyon gerektiren sağlık konuları gündeminize gelebilir olmanız halinde 23 Mart tarihi sonrasını beklemeniz çok daha uygun olacaktır.

*** 

YÜKSELEN TERAZİ VE TERAZİ BURCU

Terazi burçları bu yeni ayda ikili ilişkileri ortaklık ve evlilik ilgili konularında yenilikler ve başlangıçlar yapabilirler. Bu konularda her türlü karar verirken acele etmemeniz oldukça önemli. Karşınızda ki kişilerin tutum ve davranışları dengede kalmanız için mücadele etmenizi gerektirebilir. Benim isteklerim mi? Senin kararların mı? Sorularını sorduran ve bu sorulara cevap aratan etkiler altındasınız.

***

YÜKSELEN AKREP VE AKREP BURCU

Akrep burçları bu yeni ayda iş hayatları ve sağlıklarını ilgilendiren konularda yenilikler ve başlangıçlar yapabilirler. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız gereken cesareti bularak karar alabileceğiniz bir zamandasınız. Gündelik hayatınızda düzene sokmak istediğiniz konuları yapılandırabilirsiniz. Uzun zamandır süregelen ve ihmal ettiğiniz sağlığınızla ilgili konularla ilgilenmek için uygun bir zaman ancak diyete ve tedaviye başlamak için 23 Mart sonrası çok daha kalıcı etkiler barındırıyor.

 ***

YÜKSELEN YAY VE YAY BURCU

Yay burçları bu yeni ayda yetenekleri, aşk hayatları ve çocuklarını ilgilendiren konularda yenilikler ve başlangıçlar yapabilirler. Kendinizi keyifli ve mutlu hissederken yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz etkilerin yanı sıra yeteneklerinizi geliştirerek ortaya çıkacağınız, aşka ve sevgiye dair duygularınızın güçleneceği etkiler altında kalacaksınız.

 ***

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burçları bu yeni ayda emlak alım satımı, ev değiştirme, anne baba ile ilgili konularda yenilikler ve başlangıçlar yapabilirler. Sona doğru geldiğinizi hissettiğininiz ancak bir türlü tamamlanamayan konularda anlık gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi yoran konularda dönüşüm tamamlanmak üzere sabırlı olmanızda fayda var.

 ***

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Kova burçları bu yeni ayda araba alım satımı, anlaşmalar, yakın çevreleri, ticaret ve eğitimleri ile ilgili konularda yenilikler ve başlangıçlar yapabilirler. Yakın çevreniz ve sizi ilgilendiren konularda her türlü kararı alırken acele etmememiz ve düşünerek karar vermeniz gereken etkiler altındasınız.

***

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Balık burçları bu yeni ayda para ve parasal kaynakları konusunda yenilikler ve başlangıçlar yapabilirler. Her türlü gelir gider hesabını tutarak kazanımlarınızı ve kaynaklarınızı artırıcı girişimleri başlatabilirsiniz. Bütçe planlamanızı yaparak yeni gelir kaynakları elde edebileceğiniz etkiler altındasınız.

 

Instagram: @astrolog.gulsah

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.