DOLAR 32,2375 0.17%
EURO 34,9803 0.37%
ALTIN 2.418,210,36
BITCOIN 22101491.06009%
Balıkesir
21°

PARÇALI BULUTLU

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Güzel Günler Kapınızda: Jüpiter ve Venüs Retro Etkileri

Güzel Günler Kapınızda: Jüpiter ve Venüs Retro Etkileri

ABONE OL
Eylül 4, 2023 11:03
Güzel Günler Kapınızda: Jüpiter ve Venüs Retro Etkileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

04 Eylül-10 Eylül 2023 Haftası
“Güneş Jüpiter Olumlu Açısı”

İstediklerimizin beklediklerimizin gerçekleşeceği, emek verdiğimiz konularda güzel kazanımlar yaşayabileceğimiz gelişmelere hazır olmamız gereken bu zaman diliminde kendimizi mutlu ve huzurlu hissederken, yüzümüzü güldüren ve bizi destekleyen kişileri yanımızda bulabiliriz. Zorlandığımız durumlarla ilgili gelen kolaylıklarla birlikte, varsa adalet beklentisi içerisinde olduğumuz konularda olumlu gelişmeler yaşayabileceğimizi bilmeliyiz. Başarı ve şans fırsatlarını desteklemesi nedeniyle hedeflerimizi ve projelerimizi hayata geçirmek için adım atabilmemiz olukça önemli. Sağlık sorunları yaşayanların şifa bulabileceği etkilerin yanı sıra bize sunulan büyük fırsatları değerlendirme zamanı da diyebiliriz.

“Jüpiter Retrosu Başlıyor”

Jüpiter ilahi olanla bağlantılı bir gezegendir. Genişleten ve büyüten enerjisiyle bizleri sınar ve bunun sonucunda ne yaptıysak iyi ve kötü olarak hakkedişlerimizi aldığımız sonuçlarla karşılaşırız. Ancak bu hakkedişler hakimin kalemi kırması gibi her zaman keskin ve görünür olmaz. Yıllar önce yaptığımız hatalar dahi ilahi yargıcın denetiminde durur ve bekler. Yıllar önce yaptıklarımızın sonuçları hayatımız çok düzgün giderken karşılaştığımız sorunlar olarak yıllar sonra bizleri bulur. Retro süreçleri ise derinleşmek, geçmiş ve yarım kalmış konuları tamamlamak adına fırsatlar sunar. Ancak karmik açıdan baktığımızda her retro süreci yanlışlarımızla ilgili bedellerde ödediğimiz, belki de o kişilerle helalleşmemiz gereken zamanları da anlatır. Bu yüzden retro süreçlerinde geçmişteki aşkların ve kişilerin geri döneceği söylenir, bu zaman dilimleri bir nevi artık hesaplaşma vaktini anlatır. Jüpiter’in 01.01.2024 tarihine kadar sürecek olan retro seyrinde adil olmadığımız, hak yediğimiz, bilerek ve isteyerek yanlış yaptığımız konularda sınavlara tabi tutulacağız. Özellikle maddi konularda yaşayacağımız kazanım ve kayıplarımızın Jüpiter’ in kırdığı kalemin ve verdiği hükmün sonucunda gerçekleşeceğini bilmeliyiz, eğer adil ve doğru olduysak huzurla ve iyilikle gelen ödüller bizlerle olacaktır.

“Venüs Retrosu Bitiyor”

İlişkilerimiz, aşk ve sevgi konularında sürüncemede kalan, bizleri zorlayan durumların artık nihayete erme zamanı. Sevgi ve aşk konularında yaşadığımız problemlerin yerini olumlu ve yapıcı davranışlara bırakıyor olacak. Geçmişte yaşanan sorunlar çözüme ulaşarak, birlikteliklerimizle ilgili tamamlanmalar yaşanabilir. Sevgimizi gösteremediğimiz, sevilmediğimizi düşündüğümüz, kendimizi geriye çektiğimiz ya da bizi iten birlikteliklerimizle ilgili çok daha sağlıklı kararlar alıp yol alabileceğimiz gelişmeler bizlerle olacak.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç burcu

Günlük yaşantınız, iş hayatınız ve maddi konularla ilgili şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız. Çok çalışmanızın karşılığını alabileceksiniz ancak hedefleriniz ve sorumluluklarınız aynı anda büyüyor olacak. Ticari konularda harekete geçmeniz ve olumlu iş birliktelikleri kurmanız halinde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eğitim ve iletişimin ön planda olacağı gelişmelerin yanı sıra devam eden sağlık sorunlarınız varsa bunlarla ilgili iyileşmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Aşk hayatınız, çocuklarınız, sağlığınız ve kendinizle ilgili şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız. Gökyüzü her anlamda sizi destekliyor olacak. Verdiğiniz kararlar, planladıklarınızla ilgili olumlu durumların yanı sıra başarmak istediğiniz konularla alakalı adım atmanız halinde güzel hakedişler alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi huzurlu ve mutlu hissederken, keyif aldığınız alanlara yönelebilirsiniz. İştahınızı ve aşırı harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Aileniz, eviniz, ebeveynlerinizle ilgili şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz aynı zamanda mücadele etmenizi gerektiren etkiler altındasınız. İyi ve kötü olarak yaptıklarınızın hakedişlerini alabileceğiniz, iyiliklerinizin karşılığını bulabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aldığınız kararlar ve planlamalarla ilgili beklemede kalmanızı gerektiren durumlar ya da ertemeler söz konusu olabilir. Yakın çevrenizle iletişiminizin artarken aşk ve sevgi konularında olumlu gelişmeler, ticaret ve eğitim konularında sizi destekleyen durumlar söz konusu olabilir.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, ticaret hayatınız ve eğitim konularında şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız. Parasal durumunuzla ilgili kararlar almanız ve planlamalar yapmanız gereken gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınız artarken beklenmedik maddi kazanımlarda yaşamanız söz konusu. Kendi içinize dönmek istediğiniz, kalabalıklardan uzaklaşarak yalnız kalmak isteyeceğiniz etkilerin yanı sıra gökyüzü planlamalarınız ve hedeflerinizle ilgili sizi destekliyor olacak.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Finansal konularda, kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız. Sevildiğinizi hissetmediğiniz ya da sevginizi gösteremediğiniz birlikteliklerinizle ilgili sorunlar çözüme ulaşırken, ilişkilerinizde sizi yoran ve sıkıntıya sokan durumlarla alakalı doğru kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha özgüvenli ve mutlu hissedeceğiniz, yaşama sevincinizin artacağı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmanız, abartılı tepki ve isteklerden uzak durarak dengede kalmanız oldukça önemli.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Kararlarınız, sağlığınız, kendinizle ilgili ve adalet aradığınız konularda şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız. İyi ve kötü olarak yaptıklarınızın hakkedişlerini alabileceğiniz, iyiliklerinizin karşılığını bulabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çok çalışarak emek vermeniz halinde güçlü kazanımlar elde edebilirsiniz. Verdiğiniz kararlar, planladığınız konularla ilgili olumlu durumların yanı sıra, başarmak istediğiniz hedeflerinizle alakalı adım atmanız halinde gökyüzü her anlamda sizi destekliyor olacak.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Görmezden geldiğiniz, ertelediğiniz, sizi yoran durumların yanı sıra ortaklıklarınızla ilgili ve parasal konularda şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız. Sosyal çevreniz ve hedeflerinizle ilgili yen başlangıçlar yapmak isteyebilir, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Birlikteliklerinizle ilgili beklentilerinizin yükseleceği, harcamalarınızın artabileceği etkilerin yanı sıra kendinizle ilgili planlamalar yapabilir, yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Sosyal çevreniz, evliliğiniz, ikili ilişkileriniz ve planlamalarınızla ilgili konularda şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız. Planlamalarınız ve hedeflerinizle ilgili çok çalışmanız ve sosyal ortamlara girmeniz gerekebilir. Kariyerinizle ilgili düzen kurmanız ve kararlar almanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Ödemeniz gereken borçlarınız ve parasal konularla ilgili gelişmelerin yanı sıra başarmak istediğiniz hedeflerinizle ilgili mücadele etmeniz halinde gökyüzü her anlamda sizi destekliyor olacak.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Kariyeriniz, planlarınız, hedefleriniz, günlük yaşantınız ve sağlığınızı ilgilendiren konularda şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz aynı zamanda mücadele etmenizi gerektiren etkiler altındasınız. İş hayatınızla ilgili geçmişte kalan konular tekrar gündeminize gelebilir, yoğun ve zorlayıcı çalışma koşullarına maruz kalırken günlük hayatınızın temposu artabilir. Otorite figürleri ile ilgili problemlerin yanı sıra anne ve babanızla ilgili konular, kendinizi baskı altında hissedeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Burcu

Yurtdışı, uzak yolculuklar, akademik konular, mahkemeler ve kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz etkiler altındasınız. İyi ve kötü olarak yaptıklarınızın hakedişlerini alabileceğiniz, iyiliklerinizin karşılığını bulabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı ve akademik konularla ilgili güçlü kazanımlar elde edebilirsiniz. Verdiğiniz kararlar ve planladıklarınızla ilgili olumlu durumların yanı sıra, başarmak istediğiniz hedeflerinize ulaşabilmeniz için gökyüzü her anlamda sizi destekliyor olacak.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Parasal konularda, ödemeniz gereken borçlarınız, eviniz, aileniz ve ortaklıklarınızla ilgili şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz aynı zamanda mücadele etmenizi gerektiren etkiler altındasınız. Evliliğiniz, birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili istek ve beklentilerinizin artması nedeniyle, değişken duygu durumları yaşayabilir, tutkularınıza yenik düşebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmanız, abartılı tepki ve isteklerden uzak durarak dengede kalmanız sizler için oldukça önemli.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Evliliğiniz, birliktelikleriniz, ortaklıklarınız, yakın çevreniz, ticaret hayatınız ve eğitim konularıyla ilgili şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz aynı zamanda mücadele etmenizi gerektiren etkiler altındasınız. Kendinizi baskı altında hissedebilir, sağlığınızla ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz artarken eğitimle ilgili konularda planlamalar gündeminize gelebilir. İyi ve kötü olarak yaptıklarınızın hakedişlerini alabileceğiniz, iyiliklerinizin karşılığını bulabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İnstagram @astrologgulsah
Astrolog Gülşah A.

Filenin Sultanları, şampiyonluğu doyasıya kutladı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.