Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Susurluk İlçe Teşkilat binası gerçekleştirilen törenle açıldı.
Susurluk MHP Yeni Yerinde
Yerel seçimlere kısa bir süre kala Susurluk’ta Cumhur İttifakı olarak belediye başkan adayı çıkartan MHP ilçe Teşkilatı yeni yerinde hizmet verecek.
Açılış töreninde konuşan Susurluk MHP İlçe Başkanı Ergün Okurlar, gerçekleştirdiği kısa konuşmasında açılışa katılarak kendilerini yalnız bırakmayan partili ve siyasilere teşekkür etti.
Susurluk MHP Yeni Yerinde
Cumhuriyet Halk Partisi Susurluk Belediye Başkan Adayı Hakan Yıldırım Semizel’in de katıldığı açılışa, CHP Susurluk İlçe Başkanı Semra Acar, AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Mesut Akgün, MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Altı Eylül ilçe Başkanı Alper Okçelik, Karesi ilçe Başkanı Mustafa Bilsem, Manyas ilçe Başkanı Nazmi Sal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Kazım Çalışkan ve Mustafa Kemalpaşa ilçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci katıldı.
Gerçekleştirilen konuşmaların ardından yapılan dua ile birlikte ilçe binasının açılışı gerçekleştirildi.