DOLAR 32,1729 0.05%
EURO 34,8650 -0.32%
ALTIN 2.498,48-0,17
BITCOIN 2258530-1.20361%
Balıkesir
30°

PARÇALI BULUTLU

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık burç yorumları (18-24 Eylül 2023)

Haftalık burç yorumları (18-24 Eylül 2023)

ABONE OL
Eylül 18, 2023 11:59
Haftalık burç yorumları (18-24 Eylül 2023)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

18 Eylül-24 Eylül 2023 Haftası

Haftaya Güneş Neptün karşıtlığında ve Ay Terazi burcunda giriş yapıyoruz. Duygusal bağlılıklar, derin korkular ve hayal kırıklıkları yaşarken ilişkilerimizde aşırı hassasiyet, alınganlık ve duyarlılık gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Hayallerimiz ve mantığımız arasında kalarak karmaşa yaşayabilir, karar alıp vermekte zorlanabiliriz. İstediğimiz sonuçları elde edememe ve dikkatimizi toplamakta yaşayacağımız sıkıntıların yanı sıra enerjimizin dağınıklığı sebebiyle kendimizi yorgun hissedebilir bu nedenle çalışmak ve planlarımızı gerçekleştirmek istemeyebiliriz. Bunların dışında görünmeyenin ardındakini görebileceğimiz büyük farkındalıklarda bizlerle olacaktır.

Ay Venüs karesi ve Uranüs Jüpiter karşıtlığı

İlişkilerimizde beklentilerimizin yüksek olması nedeniyle abartılı tepkiler verebilir, dengesizlikler yaşayabiliriz. İsteklerimizle elimizdeki kaynakların örtüşmemesi parasal kayıplar yaşamamıza ve borçlanmamıza sebep olabilir. Harcamalarımızı, istek ve beklentilerimizi kontrol altına almamız gereken etkiler altında olacağız.

Mars Chiron karşıtlığı

Sağlığımızla ilgili konuları gündemimize gelirken kendimizi hassas ve kırılgan hissedebiliriz. Kavga etmeye hevesli ve saldırgan yapıdaki kişilere aynı zamanda kaza ve yaralanmalara karşı dikkatli olmamız gereken gelişmeler yaşayabiliriz.
Oldukça zor etkiler barındıran haftanın bizler için kolaylıkla geçmesini diliyorum.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Birliktelikleriniz, beraberlikleriniz ortaklıklarınızla ilgili sıkıntılar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Duygusal anlamda yaşayacağınız gelgitler nedeniyle kararlar alıp vermekte zorlanabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ani oluşabilecek durumlara, sizi manipüle etmeye çalışan kişi ve olaylara karşı dikkatli olmanız, verdiğiniz tepkileri kontrol etmeniz gerekiyor. Kadersel etkiler altındasınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Günlük yaşantınız, iş hayatınız ve sağlığınızla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Emek verdiğiniz konuların karşılığını göremeyebilir bu nedenle duygusal krizler yaşayabilirsiniz. Kendinizi yorgun ve dağınık bir enerjide hissetmeniz iş yaşantınızda sizi zorlayabilir. Girdiğiniz sosyal ortamlar ve arkadaşlarınızla ilgili farkındalıklar yakalayarak planlamalar yapabilir, ani gelişen durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Aileniz, eşiniz, eviniz, birlikteliklerinizle ilgili olarak zorlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Aşk hayatınız, parasal ve mali durumunuzla ilgili mücadele etmeniz gereken konular gündeminize gelebilir. Yakın çevreniz, sevdikleriniz, iş hayatınız ve sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız, sizi zorlayan ve yoran kişilere karşı duygusal tepkilerden uzak durmanız gereken gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Yakın çevreniz arkadaşlarınız, eğitim ve ticaret hayatınızla ilgili zorlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Aileniz, eşiniz, eviniz, birlikteliklerinizle ilgili mücadele etmeniz gereken durumlar gündeminize gelebilir. Beklemediğiniz ödemelerle karşılaşarak parasal konularda zorlanmalar ve kayıplar yaşayabilirsiniz. Mide rahatsızlıkları ve hissettiğiniz duygusal krizlere karşı dikkatli olmalısınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Parasal ve mali durumunuzla ilgili zorlanmalar ve belirsizlikler yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Kendinizle alakalı, yakın çevreniz, eviniz, aileniz ve kariyerinizle ilgili mücadele etmenizi gerektiren konular gündeminize gelebilir. Sağlığınızla ilgili, sizi yoran ve üzen durumlarla alakalı ani gelişmeler yaşayabilir, kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınız artarken sabrınızı korumanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Kendinizle ilgili birçok konuda hedefleriniz ve planlamalarınızla ilgili zorlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. İkili ilişkilerinizle ilgili mücadele etmeniz gereken durumların yanı sıra parasal konular gündeminize gelebilir. Emek vererek çaba sarf ettiğiniz alanlarda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Birlikteliklerinizle ilgili büyük farkındalıklar kazanacağınız gelişmeler sizlerle olacak.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

İş hayatınız, sağlığınız, korkularınız ve bilinçaltınızla ilgili zorlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Parasal ve mali konularda ani gelişmeler ve mücadele gerektiren durumlar yaşayabilirsiniz. Yaralandığınızı düşündüğünüz konular tekrar gündeminize gelebilir. Arkadaş çevrenizle alakalı oluşabilecek sorunların yanı sıra sizi üzen ve yoran durumlarla ilgili harekete geçebileceğiniz gelişmeler sizlerle olacak. Kadersel etkiler altındasınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Hedefleriniz, planlamalarınız, sosyal çevrenizle ilgili hayal kırıklıkları ve zorlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Emek vererek çaba gösterdiğiniz konuların karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili zorlayıcı gelişmelerin yanı sıra birlikteliklerinizle ilgili ani gelişen ve sizi zorlayan durumlar ortaya çıkabilir. Aşk ve sevgi konularında beklentilerinizin artacağı, aynı zamanda mücadele etmenizi gerektiren gelişmeler sizlerle olacak.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

İş hayatınız, planlamalarınız ve kariyerinizle ilgili hayal kırıklıkları ve zorlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Sağlığınız ve günlük yaşantınızla ilgili ani gelişmeler ve mücadele etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Aşk hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili konularda sıkıntılar ve yanılsamalar yaşayabilirsiniz. Hayattan daha fazla keyif aldığınız alanlara yönelmeniz halinde kendinizi mutlu hissedebileceksiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Kararlarınız ve planlamalarınızla ilgili zorlanmalar ve belirsizlikler yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Kendinizi duygusal olarak gergin hissedebilir, duygularınız ve mantığınız arasında kalabilirsiniz. Kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili oluşan ani durumların yanı sıra sağlığınızı ilgilendiren konular gündeminize gelebilir. Ortaklıklarınız ve mali durumunuzla ilgili konularda dikkatli olmanız gereken gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Parasal ve mali konularda ilgili zorlanmalar ve belirsizlikler yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. Ödemelerinizi yapılandırmanız gerekirken, borçlanmalarda yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili planlamalarınızda harekete geçmek isteyebilir, bu konularla ilgili duygusal anlamda gerginlikler hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve otorite figürleri ile olan iletişiminizde ego savaşlarına girmeyerek sakin kalmanız gereken durumlar gündeminize gelebilir.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

İkili ilişkileriniz, evliliğiniz, birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili zorlanmalar ve hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız. İş hayatınız, günlük yaşantınız ve mali konularda mücadele etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Ödemelerinizi yapılandırmanız gerekirken, borçlanmalarda yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, ticaret ve eğitim hayatınızla ilgili sizi sıkıntıya sokan ani durumlar gündeminize gelebilir.

İnstagram @astrologgulsah
Astrolog Gülşah A.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.