DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21564520.06785%
Balıkesir
20°

KAPALI

03:47

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
AKREP BURCUNUN DERİN SULARINDA YÜZMEK ZORDUR

AKREP BURCUNUN DERİN SULARINDA YÜZMEK ZORDUR

ABONE OL
Mayıs 2, 2023 10:17
AKREP BURCUNUN DERİN SULARINDA YÜZMEK ZORDUR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

(05.05.2023 AKREP BURCUNDA DOLUNAY)

 1,5 yıllık sürecin sonuna geliyoruz

5 Mayıs 2023 günü saat:20.30’da Akrep burcunda gerçekleşecek tutulmada gündemimizde maddi kaynaklarımız, sağlığımız, borç ve alacaklarımız, huzur arayışında olduğumuz keyif aldığımız, korumak istediğimiz alanlarımız ile korkularımız var.

Ay Düğümlerinin Akrep Boğa burcundaki seyrinde geçirdiğimiz 1,5 yıllık süreçte maddi manevi kaynaklarımız ile sınandık. Finansal konulardaki sıkıntılarla birlikte hepimizi derinden sarsan üzücü olaylar yaşadık. Tüm bu yaşadıklarımız bizleri güvenli alanımızı korumak zorunda bırakarak en nihayetinde korkularımızla ve acılarımızla yüzleşmemize sebep oldu.

***

5 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek tutulma, önümüzdeki 6 aylık süreçte bizleri benzer konularda etkiyerek, geçirdiğimiz 1,5 yılın artık sonlanmasını yaşatacak nitelikte. Geçmiş hesapları kapatarak ve gözden geçirerek düşünmemiz gereken bu zaman zarfında tutulmanın Zuben El Genubi ve Menkar Sabit yıldızlarında gerçekleşiyor olması acı tecrübelerle gelen bilgeliği deneyimlediğimiz bir süreç yaşatabilir bizlere.

Zuben El Genubi  yıldızı kayıplarla ve intikamla, Menkar Sabit yıldızı ise üzüntü ve hastalıklarla alakalı bir yıldız. Uranüs etkisi nedeniyle ani ve sarsıcı gelişen olayların yanı sıra farklı konularda kayıplar yaşayabilir, güvenli alanımızı korumak zorunda kalabiliriz. Net kararlarla yol alarak seçimler yapmak zorunda kalacağımız etkilerle birlikte sağlımızla ilgili konular gündemimize gelebilir.

***

Zehirlenmeler, yer altı kaynakları, volkanik hareketler, para piyasaları ve madenler, gizli kalmış konular, kazalar, yaralanmalar, bağımlılıklar ile hayal kırıklıkları tutulmanın etkileri arasında. Akrep burcunun derin sularında yüzmek zordur. Çürümüş meyvenin toprağa düşüp tekrar yeşermesi gibi eskinin yerine çok daha iyi ve güzelinin gelmesi için belki de küllerimizden yeniden doğacağımız bir süreç yaşıyor olacağız. Hepimiz için en yüksek hayrımıza ve kolaylıkla geçmesini diliyorum.

***

5 MAYIS 2023 GÜNÜ GERÇEKLEŞECEK

AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ  

Ay tutulması en çok Akrep, Boğa, Aslan ve Kova burçlarını ve bu burçlarda 14 derecede gezegen yerleşimi olanlar ile 14 derecenin +3/-3 derecesinde gezegen yerleşimi olanları etkileyecektir.

YÜKSELEN KOÇ VE KOÇ BURCU

Yükselen Koçlar ve Koç burçlarının iş hayatları ve finansal kaynakları ile ilgili konular ve bu konularda yaptıkları planlamalar gündemlerinde olacak. Güvenli alanlarından çıkmak istemeyecekleri bu süreçte ani yaşanan durumların yanı sıra sağlıkları ile ilgili konularda da gelişmeler yaşayabilirler.

YÜKSELEN BOĞA VE BOĞA BURCU

Yükselen Boğalar ve Boğa burçlarının ikili ilişkileri, evlilikleri gündemlerinde olacak. Ortaklıkları ile ilgili durumların yanı sıra, düşmanları ile mücadele etmek zorunda kalabilirler. Aldıkları kararlarla ilgili gelişmeler sonrasında düşmanları ve mücadele ettikleri kişilerle yüzleşmek isteyebilecekleri etkiler altındalar.

YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER BURCU

Yükselen İkizler ve İkizler burçları gizli kalmış korkularıyla yüzleşecekleri, psikolojik olarak etkilenecekleri, uğraş verdikleri konularda akışta kalmak zorunda olacakları gelişmeler yaşayabilirler. Sağlıkları ve iş hayatları ile ilgili konularda gündemlerinde olacak.

YÜKSELEN YENGEÇ VE YENGEÇ BURCU

Yükselen Yengeç ve Yengeç burçlarının aşk hayatları, çocukları, sosyal çevreleri ile ilgili konular, borsa ve benzeri spekülatif yatırım konuları gündemlerinde olacak. Kendileri için önemli olan ve harekete geçmek istedikleri hedefleriyle ilgili olarak planlarını erteleyecekleri gelişmeler yaşayabilirler.

 YÜKSELEN ASLAN  VE ASLAN BURCU

Yükselen Aslanlar ve Aslan burçlarının kariyer ve otorite figürleriyle ilgili konular gündemlerinde olacak. Anne, babaları ya da aileleri ile ilgili durumlarda gelişmeler yaşayabilir, iş ve ev hayatları ile ilgili değişikliğe gitmek isteyebilirler.

YÜKSELEN BAŞAK VE BAŞAK BURCU

Yükselen Başak ve Başak burçlarının yakın çevreleri ile ilgili durumlar, akrabaları ve kardeşleri, ticaret, eğitim konuları, yaptıkları anlaşmalar gündemlerinde olacak. İletişimlerine oldukça dikkat etmeleri gereken bir süreç. Kendilerini ilgilendikleri alanda eğitim almak ve geliştirmek istediklerini fark edebilirler.

 YÜKSELEN TERAZİ VE TERAZİ BURCU

Yükselen Terazi ve Terazi burçlarının isteklerinin farkına varacakları gelişmeler ve kendileri lle ilgili yaptıkları planlar gündemlerinde olacak. Güvenli alanlarını korumak, gelirlerini artırmak konusunda istek duyabilecekleri etkiler altındalar. Sağlıklarına ve ortaklık konularına dikkat etmeleri gerekiyor. Parasal konularda ani gelişen durumlar yaşayabilirler.

 YÜKSELEN AKREP VE AKREP BURCU

Yükselen Akrep ve Akrep burçlarının her konuda mücadeleye geçmek, istediklerini elde etmek, var olan gidişatı değiştirmek ve yön vermek istedikleri konular gündemlerinde olacak. Her türlü ikili ilişkileri ve evlilikleri ile ilgili gelişmelerin yanı sıra ruhsal ve psikolojik açıdan kendilerini yıpranmış hissedebilirler.

 YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Yükselen Yaylar ve Yay burçları korkuları ile yüzleşecekleri, kendilerini huzursuz hissedecekleri gelişmeler yaşayabilirler. Kendilerinden gizlenmiş konuları öğrenebilir, güvendikleri kişiler hakkında yanıldıklarını anlayabilirler. İş hayatları ve sağlık konularında ani gelişen durumlarla karşılaşabilecekleri etkiler altındalar.

 OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Yükselen Oğlaklar ve Oğlak burçları hedefleri önünde engellerle karşılaşabilecekleri etkiler altındalar. Girdikleri sosyal ortamlar ve aşk hayatlarında yaşayacakları gelişmelerin yanı sıra eşleri ve aileleri ile ilgili konularda gündemlerinde olacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Yükselen Kovalar ve Kova burçları için kariyerleri ve aileleri ile ilgili konular gündemlerinde olacak. Otorite figürleri ile güç mücadeleleri sonucu oluşan sorunlarla birlikte işleri ve kariyerleri ile ilgili değişiklik yapmak isteyecekleri durumlar gerçekleşebilir. Ev değişikliği ve aileleri ile ilgili ani gelişmeler yaşayabilirler.

BALIK  BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Yükselen Balıklar ve Balık Burçları için mahkemeler, davalar, yurt dışı, eğitim konuları gündemlerinde olacak. Devam eden davaları ile ilgili sonuç alabilir, eğitim hayatları ile ilgili gelişmeler yaşayabilirler. Yurt dışı ve uzak yerlerle ilgili gelişmelerin yanı sıra yakın çevreleri ile ilgili ani durumlar gerçekleşebilir.

Instagram: @astrolog.gulsah

 GÜNEŞ TUTULMASININ ETKİLEYECEĞİ BURÇLAR

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.