DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2095750-4.02051%
Balıkesir
16°

AÇIK

13:09

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık Burç Yorumları (29 Ocak -04 Şubat 2024 Haftası)

Haftalık Burç Yorumları (29 Ocak -04 Şubat 2024 Haftası)

ABONE OL
Ocak 29, 2024 11:13
Haftalık Burç Yorumları (29 Ocak -04 Şubat 2024 Haftası)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftaya Ay Başak burcuna giriş yapıyoruz. Gökyüzünde bulunan büyük toprak üçgeni ilişkilerimizde olumlu ve yapıcı durumlarla birlikte birçok açıdan şans ve fırsatları değerlendirebileceğimiz etkileri beraberinde getiriyor olacak. Aynı zamanda durduramadığımız ve karşı koyamadığımız, bir anda oldu, nasıl olduğunu anlayamadım dediğimiz olaylar haftanın ana gündemini oluşturuyor. Planladığımız konular çok farklı yönlere evirilebilir, ani bitiş ve başlangıçlar yaşarken bizlerde günlük hayat akışımızın hızına yetişmekte zorlanabiliriz.

Çok çalışmamızı gerektiren yoğunluklarla birlikte, girişimlerimizin artacağı, hareket alanlarımızın genişleyeceği bu süreçte karşımıza çıkan durum ve olayları en iyi şekilde değerlendirmemiz bizler için oldukça önemli. Şans ve fırsatları da yakalayabileceğimiz etkileri sebebiyle kalıcı olmasını istediğimiz konularda güzel başlangıçlara adım atabilir, hayatımıza yeni düzenlemeler getirebiliriz. Maddi açıdan kazanımlar elde ederken, yatırım fırsatlarını değerlendirebiliriz. Bozulan ilişkilerimizi toparlamak, mevcut koşullarımızı iyileştirmek sevdiklerimizle güzel vakit geçirmek ve sağlık sorunlarımızla ilgilide bizler için destekleyici bir zaman diliminde olacağız.

Merkür ve Mars kavuşumu ile Ay ve Uranüs açısı hızlı gelişen olayları, beklenmeyeni beklediğimiz durumları, hayatımızı değiştirebilecek kararları gündemimize getirebilir. Ticari faaliyetlerimizle ilgili beklemede kalmış ve ilerlemekte zorlandığımız durumlarla ilgili kolaylıklar, mevcut koşulların değişmesi gibi gelişmelerle birlikte iletişim, anlaşmalar, yakınlarımız, sağlığımız, iş hayatımız, motivasyonlarımız, ulaşım, yolculuklar ile ilgili de hızlı ve aktif bir hafta geçireceğimizi söyleyebilirim. Aynı zamanda toplumu ilgilendiren olaylarda hareketlilik, gökyüzü ve doğa olayları da gündemimize gelebilir. Bu hafta diyet ya da spora başlamamız olumlu sonuçlarını alabileceğimiz kalıcı etkileri elde etmemizi sağlayabilir.

Uzun zamandır bizi zorlayan durumların yerini kırıp döktüklerimizi toparlama fırsatı sunması nedeniyle belki de senenin bizler için değerlendirilmesi gereken en şanslı haftası diyebiliriz. Söylemek istediklerimizi sevdiklerimize söyleyebileceğimiz, hayattan keyif almaya yöneleceğimiz ve birçok yeni planlamaların hayatımıza dahil olacağı hafta boyunca sürpriz gelişmeler yaşarken, kadersel olaylara, haberlere ve başlangıçlara hazırlıklı olmalı, karşımıza çıkan şans ve fırsatları değerlendirebilmeliyiz.

Çarşamba günü akşam saatleri sonrasında ve Cumartesi günü sabah saatlerinde ani kopuş ve ayrılıklara, elektrik kesintilerine, kavgalar ile yorucu olaylara kaza ve yaralanmalara karşı dikkati olmamız gerekiyor.

Haftanın hepimize güzellikler getirmesini kolaylıkla geçmesini dilerim.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Birçok açıdan şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz gelişmeler gündeminizde. Kariyer planlamalarınız ile ilgili değişiklikler ve terfiler söz konusu olabilir. Çalışma hayatınızda ki mevcut koşulları yenileyerek hayatınıza yeni düzenlemeler getirebilirsiniz. Hayatınızda ani gelişen durum ve olaylara karşı hazırlıklı olmalı, tepkisel davrandığınız yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Hissettiğiniz güç duygusu ve motivasyonlar nedeniyle kendinizi ortaya koyma arzusuna kapılabilir her işin üstesinden gelme isteği duyabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde keskin sözler sarf ederek karşınızda ki kişileri üzmemeye dikkat etmelisiniz. Diyet ya da spora başlamak sizin için kalıcı sonuçlar getirebilir. Günlük yaşantınıza ve fikirlerinize hareketlilik katan olaylarla, ani bitiş ve sonlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Sizin için hafta uyum ve huzuru yakalayabileceğiniz sevip sevildiğinizi hissedeceğiniz, ilişkilerinizle ilgili dengeyi bularak yarım kalan işlerinizi tamamlayabileceğiniz etkiler içeriyor. Kendinizle ilgili öz bakım, estetik ve güzellik konularında harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aşırı ve gereksiz harcamalar yapmanız ve istekleriniz mali durumunuzda ki dengeyi bozarken iştahınızda açılabilir. Özellikle yurt dışı bağlantılarınız varsa ve eğitim hayatınızı ilgili oldukça güzel kazanımlar elde edebilir, bu konularda yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Çalışarak emek harcadığınız konuların karşılığını alabileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Sizi zorlayan durumlarla ilgili yeni yapılandırmalar içerisine girebileceğiniz, hayatınızda ki düzeni sağlayabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Hayatınızda var olan düzeni değiştirmek isteyeceğiniz etkiler gündeminizde. Hissettiğiniz heyecan ve sıradışı fikirleriniz farklı deneyimler yaşamanıza sebep olabilir. Çocuklarınızla ilgili sizi mutlu eden durumlarla birlikte uzak yolculuk planları gündeminize gelebilir. Yeni yapacağınız başlangıçların yanı sıra ticari konularınızda ve eğitim hayatınız ilgili aldığınız kararlar sizin için önemli etkiler barındırıyor olacak. İletişiminizin artacağı bu süreçte söylemek istediklerinizi rahatlıkla iletirken, istemediğiniz sözlerde sarf edebilirsiniz. Hayatınızda ani gelişen durum ve olaylara karşı hazırlıklı olmalı, tepkisel davrandığınız yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Verdiğiniz kararlar ve tepkilerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Yeteneklerinizle birlikte yaratıcığınızın ön plana çıkacağı etkiler altındasınız.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Birliktelikleriniz ve sevdiklerinizle ilgili sizi destekleyen olumlu durumlar gündeminizde, bu konularda yeni başlangıçlar yaparken ciddi adımlar atabilirsiniz. Yakınlarınıza karşı daha özverili ve yapıcı davrandığınız duygu durumları yaşarken mevcut sorunlarınız çözüme kavuşabilir. Çok çalışmamızı gerektiren yoğunluklarla birlikte, girişimlerimizin artacağı durumlar söz konusu olabilir. Ticari faaliyetlerinizin değişmesi gibi gelişmeler gündeminize gelebilir. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler yapabileceğiniz bu sürecin sonuçları sizin için olumlu olabilir. Çocuk sahibi olmak adına mücadele edenler kalıcı başlangıçlar yapabilirler. Hayatınızda ani gelişen durum ve olaylara karşı hazırlıklı olmanız, tepkisel davrandığınız yaklaşımlardan uzak durmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Mali durumunuzla ilgili kazanımlar sağlığınızla ilgili sizi destekleyen olumlu gelişmeler gündeminizde. Kariyer planlamalarınız ile ilgili değişiklikler ve terfiler söz konusu olabilir. Çalışma yaşantınızda ki mevcut koşulları yenileyerek hayatınıza yeni düzenlemeler getirebilirsiniz. Kararlarınız ve istekleriniz arasında kaldığınız duygu durumları sizi yorabilir. Hayatınızda ki kişilere karşı mevcut mesafeyi korumakta zorlandığınız, yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili istek ve beklentilerinizin artması sorunlarınızın büyümesine ve güç savaşları yaşamanıza sebep olabilir. Karşınızda ki kişilere karşı despot, duygusuz ve gücünüzü test ettiğiniz yaklaşımlara karşı dikkat olmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Sizin için motivasyonlarınızın ve çalışma isteğinizin artacağı etkiler söz konusu. Beklediğiniz güzel haberleri alabilir, başlatmakta zorlandığınız ya da beklemede kaldığınız konularda kolaylıklar yaşayabilirsiniz. Evinizle ve kendinizle ilgili hayatınıza düzen getirmek adına planlamalar yapabilirsiniz. Ani gelişen durum ve olaylara karşı hazırlıklı olmanız tepkisel davrandığınız yaklaşımlardan uzak durmanız gerekiyor. Olayların farklı yönlerini görerek aydınlanmalar yaşarken hayata bakış açınızda değişebilir. Çalışarak emek harcadığınız konuların karşılığını alabileceğiniz durumlar yaşarken aşk hayatınıza ilgili yeni başlangıçlar güzel olumlu gelişmeler gündeminize gelebilir. Karşınıza çıkan şans ve fırsatları değerlendirmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Sizin için hafta uyum ve huzuru yakalayarak ilişkilerinizle ilgili dengeyi bulabileceğiniz etkileri içeriyor. Evinizle ilgili düzen getirmek adına planlamalar yaparak tadilat ve onarım gibi durumlarla ilgilenmeniz gerekirken, taşınma ve gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili öz bakım, estetik ve güzellik konularında harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aşırı ve gereksiz harcamalar yapmanız mali durumunuzda ki dengeyi bozabilir. Birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili gerilimli durumları sosyal yaşantınızı dengeleyerek aşabilirsiniz. Hedefleriniz ve beklentilerinize yönelik destekleyici etkilerle birlikte olumlu haberler alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan şans ve fırsatları değerlendirmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Hissettiğiniz kararlıklar nedeniyle motivasyonunuzun ve başarma arzunuzun artacağı gelişmeler gündeminizde. Kendinizi ortaya koymak konusunda önlenemez bir güç hissedebilir bu nedenle bazı konularda aşırılıklar yaşayabilirsiniz. Ticari faaliyetlerinizle ilgili beklemede kaldığınız ya da ilerlemekte zorlandığınız konularda kolaylıklar, mevcut koşulların değişmesi gibi gelişmeler gündeminize gelebilir. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler yapabileceğiniz bu sürecin sonuçları sizin için olumlu olabilir. Birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili olumlu gelişmelerle birlikte karşınıza çıkan şans ve fırsatları değerlendirmeniz gerekebilir. Hayatınızda ani oluşabilecek durum ve olaylara karşı hazırlıklı olmanız, tepkisel davrandığınız yaklaşımlardan uzak durmanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Birçok açıdan şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz gelişmeler gündeminizde. Kariyer planlamalarınız ile ilgili değişiklikler ve terfiler söz konusu olabilir. Hayatınızda kendinizle ilgili farkındalıklar yaşarken istek ve beklentileriniz artabilir. Size ait sınırları belirleyerek mevcut şartlarınızı korumak ya da geliştirmek adına planlamalar yapabilirsiniz. Kendinizle ilgili öz bakım, estetik ve güzellik konuları da gündeminize gelebilir. Aşırı ve gereksiz harcamalar yapmanız mali durumunuzda ki dengeyi bozabileceği için dikkatli olmanızda fayda var. Hedefleriniz ve beklentilerinize yönelik alacağınız olumlu haberlerle mutlu olabilirsiniz. Kararlarınız ve istekleriniz arasında kaldığınız duygu durumları sizi yorabilir. Karşınıza çıkan şans ve fırsatları değerlendirmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Birçok açıdan şans ve fırsatları yakalayabileceğiniz gelişmeler gündeminizde. Hayatınızda ani gelişen durum ve olaylara karşı hazırlıklı olmalı, tepkisel davrandığınız yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Hissettiğiniz güç duygusu ve motivasyonlar nedeniyle her işi tamamlama isteği duyabilir, kendinizi ortaya koyma arzusuna kapılabilirsiniz. Özellikle yurt dışı bağlantılarınız varsa ve eğitim hayatınızı ilgili oldukça güzel kazanımlar elde edebilir bu konularda yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde keskin sözler sarf ederek karşınızda ki kişileri üzmemeye dikkat etmelisiniz. Diyet ya da spora başlamak sizin için kalıcı sonuçlar getirebilir. Günlük yaşantınıza ve fikirlerinize hareketlilik katan olaylarla, ani bitiş ve sonlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Evinizle ilgili ve hayatınıza düzen getirmek adına yaptığınız planlamalar gündeminizde. Tadilat ve onarım gibi durumlarla ilgilenmeniz gerekirken taşınma ve gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda ki kişilere karşı mevcut mesafeyi korumakta zorlandığınız, yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Karşınızda ki kişilere karşı despot, duygusuz olduğunuz ve kendi gücünüzü test ettiğiniz yaklaşımlara karşı dikkat olmalısınız. İstek ve beklentilerinizin artması mevcut sorunları büyütürken güç savaşları yaşamanıza sebep olabilir. Parasal ve mali durumunuzla ilgili planlamalar yapmanız gerekebilir. Çok çalışmamızı gerektiren yoğunluklarla birlikte, girişimlerinizin artacağı, hareket alanlarınızın genişleyeceği etkiler altındasınız.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Hayatınızda ani gelişen durum ve olaylara karşı hazırlıklı olmanız, tepkisel davrandığınız yaklaşımlardan uzak durmanız gereken konular gündemimizde. Kendinizle ilgili farkındalıklar yaşarken istek ve beklentileriniz artabilir. Olayların farklı yönlerini görerek aydınlanmalar yaşarken hayata bakış açınızda değişiklikler söz konusu olabilir. Size ait sınırları belirleyerek mevcut şartlarınızı korumak ya da geliştirmek adına planlamalar yapabilirsiniz. Hedefleriniz ve beklentilerinize yönelik alacağınız olumlu haberlerle mutlu olabilirsiniz. Günlük yaşantınıza ve fikirlerinize hareketlilik katan olaylarla, ani bitiş ve sonlanmalara, yaşayabileceğiniz egosal sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Karşınıza çıkan şans ve fırsatları değerlendirmeniz gereken etkiler altındasınız.

İnstagram @astrologgulsah

YAZAR: Astrolog Gülşah A

“Kiliseye Saldırdılar, 1 Ölü “

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.