DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2088992-3.86563%
Balıkesir
17°

AÇIK

13:09

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık Burç Yorumları ( 5 Şubat-11 Şubat 2024 Haftası )

Haftalık Burç Yorumları ( 5 Şubat-11 Şubat 2024 Haftası )

ABONE OL
Şubat 5, 2024 12:27
Haftalık Burç Yorumları ( 5 Şubat-11 Şubat 2024 Haftası )
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftaya Ay Yay burcunda giriş yapıyor olacağız. Hafta başlangıcında Ay’ ın Neptün’le olan karesi duygusal dengemizi kurmakta zorlanabileceğimiz, isteksizlik yorgunluk ve halsizlik hissedebileceğimiz etkiler barındırıyor. Var olan hayat enerjimiz de meydana gelen azalma ile birlikte sorumluluk almamız gereken durumlar gündemimize gelebilir. 6 Şubat Salı günü Ay’ ın Oğlak burcuna geçişi ile birlikte daha dengeli olduğumuz ve girişimlerimizin olumlu sonuçlar getireceği gelişmeler yaşayabileceğiz..

Merkür Kova Burcunda

Merkür’ ün kova burcuna geçişi ile birlikte Plüton gezegeni ile yaptığı kavuşumun ilk kavuşum anı olması sebebiyle önemi çok büyük. Kova burcunun ana gündemi olan topluluklar, hümanizm, toplum, sosyallik, dijital konular ve varlıklar, internet, eğitim, teknolojik gelişmelerle ilgili durumlar ve bilimsel konuları gündemimize getirirken geçmişte başlangıcı yapılarak ilerleme kat edilmiş icat ve keşiflerin sonuçlarını görmemizi sağlayabilir. Toplumu ilgilendiren ve belirttiğim konularda ki her türlü yeniliğe ve habere hazırlıklı olmamız gerekirken, aynı zamanda kalıcı başlangıçlar yapabilmemiz açısından bizleri destekleyen etkisini değerlendirebilmemiz oldukça önemli.

Kova Burcunda Yeni Ay

10 Şubat 2024 günü 02.00 saatlerinde kova burcunun 20 derecesinde gerçekleşen yeni Yeni Ay’ın etkilerini önümüzde ki hafta daha net görebilecek olsak ta Uranüs karesi nedeniyle dikkatli olmamız gereken konuları, keskin yol ayrımlarını hayatımıza dâhil edebilir. Özgürleşme isteği, bağımsız olma gibi duygular yaşamamıza sebep olurken otorite figürleriyle güç mücadeleleri, gerginlikler, toplumu etkileyen konular, ani kararlar, beklenmeyen durumlar, finansal konularda zorlanmalar, sağlığımız, iş ve yer değişiklikleri, gökyüzü olayları, soğuk hava şartları ile mücadele gerektiren konuları gündemimize getirebileceğini bilmeliyiz.

Haftanın kolaylıkla geçmesini güzellikler getirmesin dilerim.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Bu hafta sizler için sosyalleştiğiniz, kendinizi hayata yönelik adımlar atarken bulduğunuz etkiler içeriyor. Kendi kabuğunuza çekildiğiniz alanların dışına çıkarak planlamalar yapmanız sizi birçok açıdan mutlu edebilir. İnternet, sosyal platformlar ve hedeflerinizle ilgili başlattığınız girişimler yenilikler gündeminize gelebilir. Kariyeriniz ve işinizle ilgili mücadele etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Yakınlarınız ve arkadaşlarınızla ilgili oluşabilecek beklenmedik durumlar nedeniyle harekete geçmeniz gerekirken aranızda oluşabilecek gergin durumlara karşı dikkatli olmalı, fikir ayrılıkları yaşayabileceğinizi bilmelisiniz. Sevdiklerinizle olan iletişiminizi, beklenti ve isteklerinizi dengede tutmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Kariyeriniz ve sorumluluklarınız gündeminizde. İş hayatınız ve günlük yaşantınızla ilgili daha dikkatli olmanız ve akıllıca kararlar almanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar ve planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu zaman zarfında planlamalarınızla ilgili yaptığınız çalışmalar sizin için oldukça önemli. Zaman zaman zorlandığınızı ve kendi sınırlarınızı test ettiğiniz durumlar yaşadığınızı düşünseniz de sizin için verdiğiniz emeğin karşılılığını görebileceğiniz etkilerde söz konusu. Kendinizi baskı altında hissettiğiniz durumlara karşı dikkatli olmanız otorite figürleriyle güç savaşları yaşayabileceğinizi bilmelisiniz. Olanı akışına bırakarak değiştiremeyeceğiniz konularda ısrarcı olmamanız gerekiyor.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Sizin için güç bende dediğiniz durumlar gündeminizde. Hiç olmadığınız kadar kararlı ve gözü kara adımlar atabilir, hayatınızda değiştirmek ya da başlatmak istediğiniz her ne varsa olumlu sonuçlarını alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılarınız ve sürüncemede kalmış adalet konularınızla ilgili güzel haberler gündeminize gelebilir. Yaşam enerjinizin ve motivasyonlarınızın arttığını hissederken sizi zorlayan durumlara karşın akılcı planlamalar ve kararlar alarak yenilikler gerçekleştirebilirsiniz Beklemediğiniz durumların sizin için lehinize sonuçlandığını görebileceğiniz olumlu haberlerde sizi desteklerken, ikili ilişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili oluşabilecek gerginlikleri aşabileceğiniz akılcı çözümleri sağlayabilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Sizin için sorumluluklarınız ve mali durumunuzla ilgili planlamalar gündeminizde. Kendinizi yorgun ve huzursuz hissedebilir gereğinden fazla çalışmanız nedeniyle yorulduğunuzu düşünebilirsiniz. Günlük hayat akışınızda yaptığınız planlamalarınızla ilgili meydana gelen değişiklikler sizi yıpratabilir. Olmayanı oldurmaya çalışmayı bırakmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili beklenmeyen durumlara, iş hayatınızla ve mali konularınızla ilgili zorlayıcı etkilere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle mali durumunuz, ortaklıklarınız ve finansal konularınızla ilgili planlamalar ve yapılandırmalar sizin için oldukça önemli. Yaşayabileceğiniz gergin ve anlık gelişen durumlara karşı hazırlıklı olmanız, iş ve aile hayatınızla ilgili dengeyi korumanız gerekiyor.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Hayattan keyif almaya yöneleceğiniz durumlar gündeminizde. Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler ve yeni başlangıçlar yaşarken sevme ve sevilme isteğiniz artabilir. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz, çocuklarınızla ilgili sizi mutlu eden gelişmeler söz konusu. Yaratıcığınızın arttığı ve mutlu olduğunuz durumların yanı sıra bu hafta sizlere hayatınıza yön vermeniz gereken etkileri de getiriyor olacak. İlerleyemediğiniz ve takılı kaldığınızı hissettiğiniz konularda kendi gücünüzü ve sınırlarınızı test edebilirsiniz ya da ertelediğiniz konular tekrar gündeminize gelerek sizi zorlayabilir. Hayatınızda ki kişilerle oluşabilecek fikir ayrılıkları nedeniyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında hissettiğiniz durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Sizin için bu hafta sorumluluklarınız ve ailenizle ilgili konularda yaşayabileceğiniz zorlayıcı etkileri içeriyor. Eviniz içerisinde düzenlemeler yapmanız gerekirken, ebeveynleriniz ve eşinizle ilgili durumlar gündeminize gelebilir. Sorumluluklarınızın artması nedeniyle yorulduğunuzu hissedebilirsiniz, Birlikteliklerinizle alakalı zorluklar ve gergin durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. İş hayatınız ve günlük yaşantınızla ilgili hayatınıza düzen getirmek istediğiniz her ne varsa olumlu sonuçlarını alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harekete geçmek istediğiniz konularla ilgili motivasyonlarınızın arttığı akılcı planlamalar ve yenilikler gündeminize gelirken beklemediğiniz durumların sizin için lehinize sonuçlandığını görebilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Aşk hayatınız ve birliktelikleriniz gündeminizde. Bu konularda yeni başlangıçlar yapabilir sizi mutlu eden olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız kadersel durumlarla ilgili atacağınız kararlı adımlar ve güçlendiğinizi hissettiğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu zaman zarfında başlattığınız girişimlerin sizin için kalıcı ve olumlu sonuçları olabileceğini bilmelisiniz. Yakınlarınız ve sevdiklerinizin desteğini hissedeceğiniz durumlarla birlikte kısa seyahatler ve eğitim konularında atacağınız adımlar söz konusu olabilir. Bu zaman zarfında yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın desteğini yanınızda hissederken önemli anlaşmalar yapabilir ve haberler alabilirsiniz. Hayata karşı ilerleme kaydettiğiniz moral ve motivasyonunuzun arttığı etkiler altındasınız. Dilek ve istekleriniz gerçeğe dönüşebilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Evinizle ilgili ve hayatınıza düzen getirmek adına yaptığınız planlamalar gündeminizde. Tadilat ve onarım gibi durumlarla ilgilenmeniz gerekirken taşınma ve gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eviniz, anne ve babanızla ilgili konular nedeniyle sorumluluklarınızın arttığını ve yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Mali ve finansal durumunuzla ilgili planlamalar, kendinizle ilgili kararlar, sağlığınızla ilgili yapılandırmalar söz konusu olabilir. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekirken, kendinizi yıpratıcı duygu durumlarına karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili sizi destekleyen olumlu etkilerle birlikte bu zaman zarfında başlattığınız girişimlerin sizin için kalıcı ve olumlu sonuçları olabileceğini bilmelisiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Sizin için birçok açıdan farkındalıklar içeren kararlar gündeminizde. Özgürleşme isteğiniz artarken zihninizin tamamen farklı yöne evrilmesi nedeniyle yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayata dair bakış açılarınızı değiştirebilecek aydınlanmalar yaşamanız var olan yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir. Hayat neşenizin ve mutluluğunuzun arttığı etkilerle birlikte yeni eğitimler, yeni yerler, yeni insanlar ve yeni düşünceler yaşantınıza dahil olabilir. Çok çalışmanızın karşılığını alabileceğiniz durumlarla birlikte mali ve parasal konularınızla ilgili sizi destekleyen etkiler söz konusu. Duygusal olarak kendinizi hassas ve kırılgan hissedebileceğiniz durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Bu hafta başlattığınız girişimlerinizin kalıcı sonuçlarını görebilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Kendinizi olduğunuzdan daha güçlü ve kararlı hissedebileceğiniz durumlar gündeminizde. Duygusal olarak yanlış anlaşılmalar ve yanılsamalar yaşayabilir, kendi bireyselliğinizden ödün vermeniz gereken durumlar nedeniyle zorlanabilirsiniz. Alma verme dengenizi korumak istemeniz birlikteliklerinizle ilgili aşırı fedakârlık yaptığınızı düşünmenize sebep olabilir. Hayatınızda ilerlemek istediğiniz konuları sorgulamanız istemeyerek te olsa vazgeçişler yaşamanıza sebep olabilir. Kendi sınırlarınızı korumak adına atacağınız adımlar yeni planlamalar ve kararları gündeminiz getirebilir. Birliktelikleriniz ve ortaklıklarınızla ilgili sizi destekleyen olumlu durumlarla birlikte bu zaman zarfında başlattığınız girişimlerin sizin için kalıcı sonuçları olabileceğini bilmelisiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Kendinizi güçlü ve kararlı hissettiğiniz durumlar gündeminizde. Hiç olmadığınız kadar gözü kara hissedebilirsiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşam enerjinizin ve motivasyonlarınızın arttığını hissederken sizi zorlayan durumlara karşın akılcı planlamalar ve kararlar alarak yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. İstek ve beklentilerinize yönelik adımlar atarken sosyalliğiniz artabilir. Gücünüzü ve kararlılığınızı test edebileceğiniz etkiler nedeniyle kendinizi baskı altında hissettiğiniz kişi ve olaylara karşı tepki gösterebilir, inatçı olduğunuz tutum ve davranışlar içerisine girebilirsiniz. Yaşayabileceğiniz özgürleşme isteğini kontrol etmeniz gerekebilir. Kendi kabuğunuza çekildiğiniz alanların dışına çıkarak sınırları zorlamanız sizi birçok açıdan mutlu edebilir.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Hayatınızda var olan düzeni değiştirmek isteyeceğiniz etkiler gündeminizde. Kariyer planlamalarınız ile ilgili değişiklikler, zorluklar ve mücadele etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Mali ve parasal durumunuzla ilgili dengeyi korumanız gerekebilir. Sevdiklerinizle olan iletişiminizi, beklenti ve isteklerinizi dengede tutmaya özen göstermeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi hassas ve kırılgan hissettiğiniz etkiler nedeniyle yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Kontrolünüz dışında gelişerek hayatınızın akışını bozan konular nedeniyle zorlanırken sizi üzen, size engel olan ya da korkutan durumlarla yüzleşebilirsiniz. Hayatınızda dönüşüm gerektiren konularla ilgili direnmeyi bırakarak harekete geçmeniz gerekebilir.

İnstagram @astrologgulsah

YAZAR: Astrolog Gülşah A.

” Amacımız Skor Kazanmak Değil “

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.