DOLAR 32,5167 0.2%
EURO 34,8583 0.31%
ALTIN 2.465,730,18
BITCOIN 1998337-3.1967%
Balıkesir
20°

HAFİF YAĞMUR

SABAHA KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
Haftalık Burç Yorumları (12 Şubat–18 Şubat 2024 Haftası)

Haftalık Burç Yorumları (12 Şubat–18 Şubat 2024 Haftası)

ABONE OL
Şubat 12, 2024 09:25
Haftalık Burç Yorumları (12 Şubat–18 Şubat 2024 Haftası)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftaya Ay Balık burcunda giriş yapıyor olacağız. Ay’ ın Neptün’le olan kavuşumu kendimizi hassas ve duyarlı hissettiğimiz duygu durumları ile koordine olmakta ve çalışmakta zorlanarak, akışta kalmak istediğimiz durumlar yaşamamıza sebep olabilir. Pazartesi günü akşam saatlerinde Ay’ ın Koç burcuna geçişiyle birlikte daha hızlı hareket edebildiğimiz, kendimizi güçlü ve sağlıklı hissettiğimiz, girişimlerimizin ön plana çıkacağı ve kararlılığımızın artacağı enerjilerle yeni başlangıçlar ve planlamalar yapmamız açısından destekleniyor olacağız.

Mars ve Venüs Kova Burcunda

Hafta bizler için Kova Yeni Ay’ ı sonrasında hayatımıza dahil olan konuları yapılandırmak adına verdiğimiz kararları ve planlamaları getiriyor. Mars’ ın panik ve mücadele gerektiren enerjisi Kova burcuna geçişi ile birlikte yerini krizleri fırsata dönüştürebilecek etkiler içeriyor olacak. Ancak takıntılı ruh halleri olan kişilere ve bizleri manipüle edebilecek durumlara karşı temkinli ve dikkatli olmamız, güç mücadeleleri yaşayabileceğimizi bilmemiz gerekiyor. Jüpiter’ in büyüten etkisi her türlü olayı büyüterek hayatımıza dahil edebilir Karşımızdaki kişilerle İletişim sorunları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabiliriz bu nedenle abartı içeren gereksiz konuşmalarımıza karşı özen göstermeliyiz.

 Olası gergin durumlara ve bizleri güç mücadelesi içerisine sokmak isteyen kişi ve olaylara karşı dikkatli olmamız gereken durumlarda söz konusu olabilir. Venüs’ ün gündemi ise sosyal konular ve ilişkilerimiz. İlişkilerin yeni dizaynını gerektiren bu süreçte yaşayabileceğimiz özgürleşme isteği yalnız kalmamıza sebep olabilir. Sosyal ortamlar ve platformlar ile arkadaşlıklarımızın ön planda olacağı bu süreç Jüpiter ve Uranüs karelerinin etkileri nedeniyle bizleri bir hayli zorlayarak mücadele etmemizi gerektirebilir. Gökyüzünde var olan Kova burcu şöleninde ana gündemimiz olan topluluklar, hümanizm, toplum, sosyallik, dijital konular ve varlıklar, internet, eğitim, teknolojik gelişmelerle ilgili durumlar, bilimsel konularla ilgili gelişmeler ve toplumu ilgilendiren durumların ana gündemimiz olacağını bilmeliyiz. Haftanın kolaylıkla geçmesini güzellikler getirmesin dilerim.

Haftanın Burçlara Etkisi

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Kariyer planlamalarınızın ve hedeflerinizin sizi motive ederek harekete geçirebileceği durumlar gündeminizde. Güçlenerek ilerleme ve daha fazla sosyal statü isteği duyabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak ve farklı ortamlara girmek sizi mutlu edebilir. Duygusal anlamda kendi sınırlarınızı korumak isterken fikirlerinizin değişmesi özgürleşme isteği duymanıza sebep olabilir. Devam eden birlikteliklerinizle ilgili yeni yol ayrımlarına gitmek isteyebilirsiniz. Motivasyonlarınızın ve hayata dair heyecanlarınızın arttığı durumlar hızlı ilerleme kaydederek tutkuyla gerçekleştirdiğiniz başlangıçları sağlayabilir. Konsantrasyonunuzu sağlayamadığınız konularla ilgili ilerlemeler kaydederken fevri ya da aceleci davrandığınız durumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Sizin için ilişkileriniz ve birlikteliklerinizin ön planda olduğu durumlar gündeminizde. Birlikteliklerinizle ilgili tutkulu davrandığınız ve sevginizi hayatınızda var olan kişilere gösterebildiğiniz duygu durumlarıyla beraber ani sonlar ve başlangıçlarda yaşayabilirsiniz. Söylemek istediklerinizi iletirken abartıya kaçabileceğiniz fazla iyimser olduğunuz durumlara karşı dikkatli olmanız ve gereksiz sözler sarf etmekten kaçınmanız gerekiyor. Yaratıcılığınızın ve enerjinizin yükseleceği etkiler nedeniyle sosyal hayatınız aktifleşebilir. Hayattan keyif almaya ve mutlu olmaya yöneldiğiniz konularda abartılardan uzak durmanız uyum ve dengeyi sağlayarak ilerlemeniz var olan sorunlarınıza çözüm sağlayabilir.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

İşiniz ve kariyerinizle ilgili sizi zorlayarak mücadele etmenizi gerektiren durumlar yaşayabilirsiniz. Planlamalarınızla ilgili aksaklıklar ve gecikmelere karşı daha kontrollü davranmanız gerekebilir. Sözünüzün geçmesini, fikirlerinizin kabul görmesini istediğiniz yanlış anlaşılmalara ve kibirli gözükmenize sebep olabilecek durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Duygusal olarak yaşayabileceğiniz uyum ve denge kurma sorunları sizi zorlayabilir. Yaşayabileceğiniz hassas ve kırılgan duygu durumlarına karşı yaşam enerjinizin arttığı, planlamalarınızla ilgili doğru kararlar verebileceğiniz gelişmelerde söz konusu. Birlikteliklerinizle ilgili ani oluşabilecek durum ve olaylara karşı dikkatli olmanız, mali ve finansal dengenizi korumanız gerekiyor.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Hayatınızda uyum ve dengeyi yakalarken olaylara karşı aşırı duyarlı ve korumacı olduğunuz ya da kendinizi hayatın akışına kaptırdığınız duygu durumlarında bulabilirsiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi yönünde verdiğiniz çaba hayattan keyif aldığınız konuları sorgulamanıza sebep olabilir. Kariyeriniz ve planlamalarınızla ilgili hızlı karar vermenizi gerektiren durumlarla birlikte aşırı efor sarf etmenizi gerektiren sorumlulukların oluşması yorulmanıza sebep olabilir. Beklemediğiniz ve hazırlıksız yakalandığınız konuların gündeminize gelebileceği etkilere karşı temkinli olmalısınız. Ani gelişen durum ve olaylar yaşarken haberlerde alabilirsiniz. Mali durumunuzla ilgili oluşabilecek değişiklikler var olan planlamalarınız ertelenmesine sebep olabilir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Önemli kararlar ve farkındalıkların hayatınızı etkileyeceği bir zaman dilimindesiniz. Yalnız kalmak ve kendi kabuğunuza çekilmek isterken sağılığınıza özen göstermeniz gerekebilir. Hayatınıza dahil ettiğiniz kişilerle var olan sorunların çözümüne odaklı konuşmalar ve planlamalar yapabilirsiniz. Bu planlamalar neticesinde aldığınız kararlar sizi yeni başlangıçlara ve yol ayrımlarına götürebilir. Kendinizi kararsız hissettiğiniz durumlarla birlikte karşınızda ki kişilerin sizin üzerinizde daha baskın olduğunu gördüğünüz ve fikirlerinizin değişimine yönelik zorlayıcı etkilerine karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Zorlandığınızı düşündüğünüz gergin durumlara karşı yolculuk planlamaları yapmanız, hayata karışarak mutlu olduğunuz alanlara yönelmeniz hissettiğiniz baskıyı azaltabilir.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

Birliktelikleriniz, ortaklıklarınız ve evliliğinizle ilgili akışta kalmanızı gerektiren durumlarla birlikte olanı olduğu gibi kabul ederek ilerlemeniz gerekebilir. Sözünüzün dinlenmesini, fikirlerinizin kabul görmesini istediğiniz yanlış anlaşılmalara ve kibirli gözükmenize sebep olabilecek etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Duygusal olarak yaşayabileceğiniz uyum ve denge kurma sorunları sizi zorlarken, iş hayatınız ve günlük yaşantınızda oluşan mücadele gerektiren durumlar nedeniyle yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu nedenle sağlığınızı ilgilendiren konulara özen göstermeniz, günlük yaşantınızla ilgili stres ve kaygıyı azaltmanız gerekiyor. Ani gelişerek günlük yaşantınızı etkileyebilecek durumlar nedeniyle yeni planlamalar yaparak var olan düzeni değiştirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Haftanın belki de en şanslı burcu sizsiniz. Birlikteliklerinizle ilgili sizi zorlayan durumlarla ilgili destekleyici etkiler sizlerle. İlişkilerinizle ilgili ya da hayatınızda tutku ve kararlılıkla ilerlediğiniz konularda yeni başlangıçlar ve yol ayrımları yaşarken mali konularınızla alakalı yapılandırmalar içerisine girebilirsiniz. Çocuklarınız, anne ve babanızla ilgili olumlu durumlar gündeminize gelirken eşinizin mali durumuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Sizi destekleyen kadersel etkiler nedeniyle akılcı kararlar alabilir, hedefleriniz ve ideallerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşama sevincinizle birlikte sosyalleşme ve özgürleşme isteğiniz artarken hayata dair yeni keşifler ve heyecanlar yaşayarak beklentilerinize ulaşabilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

İş hayatınız ve günlük planlamalarınızla ilgili ani gelişerek sizi zorlayan durumlar gündeminize gelebilir. Duygusal olarak uyum ve dengeyi yakaladığınız anlar olsa da birlikteliklerinizle ilgili ani kararlar alarak yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Kararlı ve gözü kara olduğunuz adımlar atmanız karşınızda ki kişilerle güç mücadeleleri yaşamanıza sebep olabilir. Olumsuz düşünceler zihninizi ve sizi yorsa da kendinizi var olan krizli konuları aşma konusunda kararlı ve istekli bulabilirsiniz. Dayanıklı olduğunuz, pes etmeden yol aldığınız durumlarla birlikte öfkenizi dönüştürebileceğiniz, güç kazanarak ilerleyebileceğiniz değişim fırsatlarını yakalayabileceğiniz etkiler sizlerle. Hayatınızda ki sorunlara karşı yeni planlamalar ve kararlılıklarla gelen başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Ailenizle ilgilenmeniz gereken ve sorumluluklarınızın sizi yorduğu durumlar yaşayabilirsiniz. İşiniz ve günlük yaşantınızla ilgili planlamalar ve ani gelişen olaylar nedeniyle yeni kararlar alarak ilerlemeniz ve bu konularda yeni başlangıçlar yapmanız gerekebilir. Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerle birlikte yaratıcılığınızın arttığı kendinizi ortaya koyabildiğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Mali ve parasal durumunuzla ilgili planlamaların yanı sıra eğitim hayatınız, anlaşmalarınız iletişiminizin ön planda olacağı, yakınlarınızın desteğini bulabileceğiniz gelişmeler söz konusu. İletişiminize özen göstermeniz gereken durumlarla birlikte istek ve beklentileriniz büyüyebilir. Abartıya kaçabileceğiniz ya da fazla iyimser olduğunuz durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Hayatınızla ilgili ve mücadele verdiğiniz alanlarda krizli durumlar yaşayabilirsiniz. Ani ve beklenmedik olaylar gerginlikler yaşamanıza sebep olabilir bu nedenle öfkenizi ve sabrınızı test edebilecek durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. İlişkilerinizle, ortaklıklarınızla ilgili yeni kararlar alarak başlangıçlar yapmak isteyebilir, yeni yol ayrımlarına gitmek isteyebilirsiniz. Hedeflerinizin önünde ki engellerin kalktığını hissetmeniz üzerinizde var olan baskıyı azaltabilir. Kendinizi daha dayanıklı ve güçlü hissedebileceğiniz etkiler nedeniyle yaşadığınız krizli durumları fırsata çevirebilirsiniz. İlişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili beklentilerinizin azalması sizin de özgürleşmenizi ve daha objektif kararlar almanızı sağlayabilir.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

Hayatınıza düzen getirmek adına yaptığınız planlamalar gündeminizde. Ani gelişen durum ve olaylar sizi yorabilir. Sizin için aldığınız önemli kararların ve planlamaların hayatınızı etkileyeceği bir zaman dilimi olabilir. Yalnız kalmak ve kendi kabuğunuza çekilmek isterken kendinizi karşınızda ki kişilere karşı mesafeli ve duyarsız hissedebilirsiniz. Hayatınızda ver olan kişilerle olan sorunların çözümüne odaklı konuşmalar, mali durumunuzla ilgili planlamalar, kendinizle ilgili kararlar, sağlığınızla ilgili yapılandırmalar gündeminize gelebilir. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekirken, kendinizi yıpratıcı duygu durumlarından uzak tutmanız gerekiyor. Hayatınız ve kendinizle ilgili yaptığınız yeniliklerin ve aldığınız kararların kalıcı ve sonuçları olabileceğini bilmelisiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Sizin için ikili ilişkileriniz ve birlikteliklerinizle ilgili kararlar ve yeni başlangıçlar yaşayabileceğiniz etkiler söz konusu. Ani başlayan birliktelikler gündeminize gelirken devam eden birlikteliklerinizle ilgili sonlanmalar gündeminize gelebileceğini bilmelisiniz Hayattan keyif almaya ve mutlu olmaya yöneldiğiniz konularda abartılardan uzak durmanız, uyum ve dengeyi sağlayarak ilerlemeniz var olan sorunlarınıza çözüm sağlayabilir. Mücadele verdiğiniz konularda daha tutkulu ve kararlı olduğunuz duygu durumları hissetmeniz kendinize verdiğiniz önemi artırabilir. Sözünüzün dinlenmesini, fikirlerinizin kabul görmesini istediğiniz, yanlış anlaşılmalara ve kibirli gözükmenize sebep olabilecek istek ve beklentilerinize karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

İnstagram @astrologgulsah

Astrolog Gülşah A.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.