DOLAR 32,4908 0.66%
EURO 34,9619 0.07%
ALTIN 2.408,690,76
BITCOIN 2169877-1.35717%
Balıkesir
35°

KAPALI

13:13

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • HESAP
BU HAFTA ATILAN İMZALAR UZUN ÖMÜRLÜ OLACAK

BU HAFTA ATILAN İMZALAR UZUN ÖMÜRLÜ OLACAK

ABONE OL
Nisan 10, 2023 15:10
BU HAFTA ATILAN İMZALAR UZUN ÖMÜRLÜ OLACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

10 NİSAN -17 NİSAN HAFTASI

Gökyüzünün uzun süredir devam eden zorlayıcı ve hepimizi yoran enerjisi bu hafta yerini uyum, neşe ve iyiliğe bırakıyor.  Haftaya Güneş ve Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Sistemin neşe, iyilik, ilahi adalet gezegeni Jüpiter zihnen ve bedenen yorulduğumuz birçok konuda aklıselim davranarak kararlar almamızı sağlarken, algımızın ve duygularımızın dengede olduğu güzel etkiler altında olacağız.

***

Bu hafta başlattığımız işlerin sonuçları bizler için kalıcı ve şanslı etkiler bırakabilir. Ertelediğimiz konularda harekete geçmemiz halinde gerekli olan ilhamı ve şansı yakalayabilir, karşılaştığımız sorunların kolaylıkla çözümlendiğini görebiliriz. Sağlık sorunları yaşayanların iyileşme süreçleri ile ilgilide güzel gelişmelerin yaşanabileceği etkilerin yanı sıra hasta olan ve şifa arayanların durumlarında müdahale edilmesi gerektiği fark edilen durumlar için harekete geçilebilir. Yara aldığımızı düşündüğümüz sorunlarla ilgili olarak da ruhumuza iyi gelecek ve bize kendimizi iyi hissettirecek güçlendirici güzel etkiler altındayız.

***

Bu hafta atılan imzalar, anlaşmalar, sözleşmeler verilen sözler ve alınan her türlü karar kalıcı ve uzun ömürlülük vadediyor. Kendimizi ve isteklerimizi başkalarından üstün görmeden hareket etmemiz, kişisel ego problemleri yaşamamaya dikkat etmemiz halinde ve tabii ki bizlerinde güvenilir ve iyi niyetli olması şartıyla gökyüzünün sunduğu fırsatlar etkilerini 2035 yılına kadar alabileceğimiz olumlu sonuçlar barındırıyor.

 YÜKSELEN KOÇ VE KOÇ BURCU

Bu hafta verdiğiniz mücadeleler sonrası iç sesinizi dinleme ne istediğinizi anlama zamanı. Uzun zamandır oldukça yoruldunuz ancak karar vermeniz gereken konularda acele etmeden, planlarınızı yaparak atacağınız her adımın sizin için uzun süreli olumlu sonuçları olacağını bilmelisiniz. Yorulduğunuz konular için gerekli ilhamı ve desteği alırken kendinizi canlı ve güçlü hissedeceksiniz. Oldukça şanslı ve güzel etkiler altındasınız.

 YÜKSELEN BOĞA VE BOĞA BURCU

Bu hafta çeşitli konularda aydınlanmalar yaşayabileceğiniz etkiler altında olacaksınız. İşinizin ve kariyerinizin üzerinizde ki baskısının arttığını hissederken, yaptığınız planlamalar ve sorumluluklarınızla ilgili olarak ertelediğiniz konuları tamamlayabileceğiniz destekleyici ve olumlu etkiler sizlerle olacak. İstemeniz halinde sağlam, güvenilir ve uzun ömürlü sonuçlar alabileceğiniz her türlü başlangıcın temelini oluşturabilirsiniz.

 YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER BURCU

Bu hafta size ne istediğinizi tam olarak anlamanız için uygun fırsatlar sunuyor. Sahip olduklarınızı gözden geçirerek yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili mevcut planlama ve dönüşüm isteğiniz artabilir. Bu konuda harekete geçmeniz halinde sağlam ve kalıcı değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz zorlayıcı etkilerin ve baskının azaldığı daha sakin ve huzurlu kalabileceğiniz etkiler altındasınız.

YÜKSELEN YENGEÇ VE YENGEÇ BURCU

Uzun zamandır gergin, içsel olarak sakin kalmanızın mümkün olmadığı etkiler altındasınız. Bu hafta birçok konu için üzerinizde ki baskının azaldığını hissedeceksiniz. Duygularınızın yerine aklınızı koyarak hareket etmeniz bir çok sorununuzun çözümüne katkı sunarken, sakin kalıp düşündüğünüzde üzüldüğünüz sorunlarınız için gerekli desteği bulmanızı da sağlayacak. Bir çok açıdan olumlu, sağlam ve kalıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN  VE ASLAN BURCU

Kendinizi keyifli ve sağlıklı hissedeceğiniz etkiler altında olacaksınız. Risk alarak harekete geçtiğiniz konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Çocuklarınızla olan güzlel iletişiminizin yanı sıra, sevildiğinizi hissedeceğiniz etkiler altında olacaksınız. Bilinçaltınızda var olan korkuları orada bırakarak akışta kalacağınız bu hafta aşırıya kaçan davranışlardan ve kibirden uzak durmanız gerekiyor.

YÜKSELEN BAŞAK VE BAŞAK BURCU

Başak burçları için ortak kazanımları, borçları ve finansal gelirleriyle ilgili harekete geçmeleri için uygun bir zaman. bu konularda başlattıkları yenilikler ve attıkları adımlar onlar için oldukça sağlam ve olumlu etkiler barındırıyor. Evlilikleri ile ilgili konularda sorunların çözümüne odaklı gelişmeler yaşanabilir. Her türlü ikili ilişki ve ortaklık için güzel gelişmeler yaşayabilirler.

YÜKSELEN TERAZİ VE TERAZİ BURCU

Uzun zamandır sizi yoran ve yıpratan konular netlik kazanırken karşınıza geçen kişilerin gerçek niyetini görebileceğiniz etkiler altındasınız. İlişkilerinizi yapılandırmaya çalışırken mücadelenizde büyüyebilir. Her türlü değişim isteğine karşın attığınız adımların daha kararlı olması gerekiyor. Sizi dengeleyen, destekleyen etkiler sebebiyle iş hayatınızda ve sağlınızla ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu konularda kalıcı olumlu yenilikler ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP VE AKREP BURCU

Bu hafta yeteneklerinizi ve azminizi ortaya koyacağınız etkiler altındasınız. Sorumluluklarınız artsa da kendinizi her türlü yükün altından kalkabilecek güçte ve kararlılıkta bulabileceksiniz. Sorumluluklarınız konusunda bulduğunuz desteğe karşın ani gelişen durumlara karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. Keyif alacağınız ve sizi mutlu eden konularda güzel gelişmeler yaşanabilir.

 YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Bu hafta kendi iç sesinizi dinleyeceğiniz, hayattan aldığınız keyif ve farkındalıkla harekete geçeceğiniz etkiler altındasınız. Mutluluk, iyilik, yaratıcılık, çocuklarınız, aşk hayatınız, sizi mutlu eden her konuda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Kısa yada uzun yolculuklar yapmak isteyebilir, özgür ve bağımsız olduğunuz doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. İçinizde ki var olan iyiliği ve güzelliği size hissettirecek olumlu gelişme sizlerle.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Bu hafta mücadelesini verdiğiniz konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, kalıcı adımlar atabilirsiniz. Ticari konularda ve ortaklık konularında sizi destekleyici etkiler altındasınız. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili olarak uzun zamandır verdiğiniz mücadele yerini sakinlik ve huzura bırakıyor. Risk almanız gereken konularda ve finansal yatırımlarınızla ilgili olarak destekleyici etkiler altındasınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVALAR

Akrabalarınız, yakın çevreniz aileniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi düşündüren ve yıpratan konularda da güzel haberler alabileceğiniz bu hafta ikili ilişkilerinizde var olan sorunların çözümüne odaklı adımlar atabilirsiniz. Düzenlemeniz gereken ve günlük yaşantınızı etkileyen her konuda harekete geçerek kalıcı adımlar atabileceğiniz etkiler altındasınız.

BALIK  BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Duygusal olarak karar vermekte zorlandığınız konuların netlik kazanacağı etkiler altındasınız. Kısıtlandığınızı hissettiğiniz her konuda ve kendinizle ilgili vereceğiniz kararlarda sorumluluklarınızı gözden geçirmeniz net ve gerçekçi adımlar atmanız gerekiyor. Finansal anlamda var olan olumlu ve destekleyici etkilerin yanı sıra aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İnstagram @astrolog.gulsah

Astrolog Gülşah A.

 

 2023 YILINDA ZENGİN OLACAK BURÇLAR

 

 

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.